logo

Doğanateş Elektrik Eğitim Semineri Yoğun ilgi gördü

Doğanateş Elektrik ve Schneider elektrik tarafından 5 Aralık 2018 tarihinde Malatya Double Tree Hilton otelde düzenlenen Enerji Yönetimi ve Otomasyonun Geleceği” adlı eğitim semineri yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Malatya olmak üzere Elazığ, Adıyaman, Bingöl ve Tunceli gibi Anadolu şehirlerinden 200’ü aşkın katılımcı yer aldı.

Firma Hakkında
Doğanateş Elektrik , yenilikçi, bilimsel anlayışı ön planda tutan, takım çalışması bilinci ve uzman kadrosu ile sektöründe bölgenin kalkınmasında öncü ve lider bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir
Ülkemizin büyüyen ve gelişen sanayisi ile birlikte aynı doğrultuda sürekli kurumunu geliştiren Doğanateş Elektrik 1990 yılında iki ortaklı olarak Bayram ERDOĞAN ve Ramazan ATEŞ tarafından kuruldu. İlk kuruluş yıllarında elektrik tesisat ve taahhüt işleri ile faaliyet göstermiş ve 1997 yılında iş hacmini büyüterek kapsamlı elektrik malzemeleri satışına başlamıştır. Kısa süre içerisinde pazar payını ve ürün grubunu arttırarak bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele ulaşmıştır.
Firma, dünya çapında tanınmış bir çok elektrik firmasının da ana bayiliklerini almış olup satış potansiyelini bölgeye yaymış ve Türkiye’nin tanınmış firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Firma, 2004 yılında kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, 2000m² showroom mağazası açmıştır. Bunun yanında 2007 yılı başında gelen yoğun talepler doğrultusunda Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesinde “D.A.P.” markaları ile Elektrik Panosu, Sac Kanal, Merdiven, Rack Kabin ve Aydınlatma Direkleri üretimine başlamıştır. Bu üretimleri kaliteye de yansıtan firma, “TSE CE ve ISO 9001:2008” kalite belgelerini de almış olup, uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmayı başarmıştır. 14 Nisan 2016 tarihinde 3000m² yeni Showroomu ve Fabrikasını hizmete açtı.

Share
1221 Kez Görüntülendi.