logo

2M Enerji ICCI Enerji Oscar Ödülünü Aldı

ICCI Enerji Oscar Ödülleri kapsamında 2M Enerji Üretim AŞ`ye ait Sırakonaklar Regülatörü ve HES ödül aldı.

2m (2) Ülkemizdeki enerji sektörünün başarılı proje uygulamalarının seçildiği ve enerji sektörünün en prestijli yarışması olarak bilinen ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında verilen ICCI Enerji Oscar Ödülleri Ankara ilimizde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

 ICCI Enerji Oscar Ödül törenine, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Hasan Köktaş, ICCI Yürütme Kurulu Başkanı Selahattin Çimen ile kamu üst düzey yetkilileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve enerji sektörünün temsilcileri katıldı.

2m

ICCI Enerji Oscar Ödülleri kapsamında Yenilenebilir Enerji Santralleri alanında Hidroelektrik kategorisinde 2M Enerji Üretim AŞ`ye ait Sırakonaklar Regülatörü ve HES ödüle layık bulundu.  2M Enerji ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın elinden aldı.

2M Enerji, ülkemizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan enerji ihtiyacını karşılarken doğaya ve çevreye hizmet etmeye ve sosyal yardım projelerinde öne çıkmaya devam edecektir.

Share
3948 Kez Görüntülendi.