logo

2M KABLO, Bursa’da Bölge Satış Ofisi Açtı

2M KABLO, geçtiğimiz günlerde Bursa Nilüfer Ticaret Merkezi’nde açmış olduğu 300 metrekarelik satış ofisi ve deposu ile faaliyet göstermeye başladı.

Ülke genelindeki ağını açtığı yeni satış ofisleri ve çalıştığı bayiler ile her geçen gün genişleten 2M KABLO, Bursa’da açtığı bölge satış ofisi ve deposu ile hizmet vermeye başladı. Firma ayrıca yılın ikinci yarısına girmesi ile enerji kabloları yatırımı ve ilgili sertifika süreçlerini de tamamlayarak ürün grupları arasına bir yenisini daha ekledi. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve her geçen gün daha da büyüyen 2M KABLO, kurumsal ve Ar- Ge çalışmalarındaki yeniliklerle birlikte yurtiçi ve yurtdışı pazarında da önemli planlamalar yaparak, işçilik, teknoloji, yeterli düzeyde teknik ekip ve tecrübe gerektiren özel kablo imalatında ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor.

2M Kablo,  2016 yılına kadar Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almayı kendisine vizyon olarak belirleyerek tüm stratejik planını bu amaç doğrultusunda kurguladı ve bu yolda  çalışmalarına devam etmekte. Bu kapsamda Bursa da açmış olduğu bölge satış ofisi ile hizmet vermeye başlayan 2M Kablo, stratejileri doğrultusunda emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

2M KABLO, yenilik ve kalitesini yeni pazarlarda da sürdürmeye devam ediyor

1993 yılında İstanbul’da kurulan firma 2012 yılında yaptığı yeni yatırımlar ile merkez satış ofisini Perpa Ticaret merkezinde bulunan 800 m2’lik alana ve fabrikasını ise Silivri’de bulunan 14.000 m2 kapalı alan olmak üzere, toplam da  23.100 m2’lik alana taşıyarak faaliyet göstermeye başladı.

Türkiye’de ilk kez yangına dayanıklı kabloların üretimi, ilk yangına dayanıklı data kablosu üretimi ve Hi-Fi sektörüne yönelik LOOKAB Optirius ve Prinilius Power-Cord kablo üretimini gerçekleştiren firma kendi sektöründe önemli bir yere sahip. 2005 yılında  Rusya’da hem satış ofisi hem de güçlü stoğuyla  000’’2M KABEL’’i  kurmuştur.  2006 yılında ise  2M KABLO,  LPCB onaylı firmaların listelendiği  REDBOOK‘ da yer alan ilk Türk Kablo şirketi olmuştur.

Dünyanın her yerindeki 2M KABLO kullanıcıları üretimden kaynaklı bedeni ve maddi hasarlara karşı 20.000.000 EURO’ya kadar sigortalıdır. Uluslararası alanlarda kendi sektöründeki önceliğini koruyan, yeni ürünler geliştirirken gerekli üretim sistemlerini de kurmayı hedefleyen 2M KABLO müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yeniliği benimseyen bakış açısıyla alt yapısını daha da geliştirecek.

Share
1611 Kez Görüntülendi.