logo

7. LİGHTTECH FUARI KAPILARINI AÇTI

IMG_4437 (Medium)7.Uluslararası Aydınlatma, Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı  Senexpo Uluslararası Fuarcılık tarafından 06-09 Mart 2014 tarihleri arasında Yeşilköy Cnr Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Düzenlendiği her yıl elektrik-aydınlatma sektörünün gündemine yön veren, Türkiye’nin en görkemli Elektrik, Aydınlatma ve Tesisat Fuarı Lighttech, 6-9 Mart tarihinde 7. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Senexpo Uluslararası Fuarcılık organizatörlüğünde düzenlenen fuar, CNR Expo Fuar Alanı’nda 1. ve 3. salonda , 6-9 Mart  tarihleri arasında gerçekleşti.

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech sektörle buluştu

Yaşam alanlarımızı aydınlatan ve dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelen aydınlatma ürünleri, led teknoloji, elektrik ve enerji ürünlerini kapsayan fuarda, yurtiçi ve yurtdışından sektörün öncü üreticileri Lighttech Fuarı’na katılım gerçekleştirdi. Klasik ve modern, birbirinden farklı konut, ofis, otel, şehir, yol, bahçe vb. ile ilgili yüzlerce aydınlatma tasarımı firmaların standlarını süsledi. Üniversite öğrencilerinin aydınlatma teknolojilerine yönelik projelerinin de sergilendiği fuar renkli görüntülere sahne oldu.

Share
2177 Kez Görüntülendi.