logo

ABB, 5 Yıllık Global Tek Kaynak Tedarikçisi Oldu

ABB, Shell’in Alçak Gerilim Şalt Donanımı Ve Motor Kontrol Merkezi Tedarikçisi Olarak Seçildi

Global sözleşme beş yıl için imzalandı.

Dünyanın önde gelen güç ve otomasyon teknoloji grubu ABB, alçak gerilim şalt donanımı, motor kontrol merkezleri ve ilgili servis konularında Shell ile global tek kaynak tedarikçisi kapsamında beş yıllık sözleşme imzaladı.

Gas-processing-plant ABB’nin Alçak Gerilim Ürünleri Başkanı Tarak Mehta anlaşmayı şu sözlerle değerlendirdi: “Küresel boyutlu bu sözleşme, ABB’nin üst kalitede alçak gerilim çözüm ve servisleri sunmaktaki kararlılığıyla, Shell gibi emniyet, güvenilirlik ve enerji verimliliği konularına odaklanan global bir firmaya katacağı değeri vurgulamaktadır.

ABB’nin şalt donanımı tasarımının arkasında 40 yılı aşkın bir birikim yatıyor. Bu ürünlerden milyonlarcasını dünyanın en zorlu ortamlarında çalışan müşterilerimiz için kurduk.  Ürünlerimizin güvenilirliği, müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını destekleme konusundaki dikkatimiz, bu önemli sözleşmenin imzalanmasında etken oldu.”

Kubus_RM_Wetzikon_HRBeş yıllığına imzalanan ve ilave beş yıl uzatma opsiyonlu sözleşme, IEC* ve NEMA* standartlarının yürürlükte olduğu coğrafi bölgelerde devam eden ve yeni başlayacak projeler için alçak gerilim ürünleri ve motor kontrol merkezlerinin satış, destek ve servislerini kapsıyor.

ABB’nin Alçak Gerilim Ürünleri bölümü, konutlar dahil tüm ana endüstri kolları için elektrik tesisatları, mahfazalar, şalt panoları, elektronik ve elektromekanik cihazlarda koruma, kontrol ve ölçüm çözümlerinin önde gelen tedarikçisidir.

*ABD Ulusal Elektrik Ekipmanları İmalatçıları Birliği (NEMA) ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) dünyada elektrik motor standartlarını oluşturan en yetkin kurumlardır. NEMA bir ABD standardıdır; IEC uluslararası standarttır.

Share
1559 Kez Görüntülendi.