logo

AIDC Sektöründeki Yenilikler Yönetilebilir Cihazların Alanını Genişletiyor

Honeywell Remote MasterMind 4.0™, Android™ platform tabanlı akıllı telefonların ve tezgah tipi tarayıcıların, barkod tarayıcılar ve mobil bilgisayarlarla birlikte yönetimine imkan veriyor.

Honeywell, otomatik tanımlama ve veri toplama (AIDC) sektörünün ilk entegre mobil ve tarayıcı cihaz yönetimi çözümü ile ilgili önemli bir yeniliği tanıttı. Remote MasterMind (ReM) 4.0 cihaz yönetimi yazılımı, tüketiciye yönelik mobil cihazların yönetimini geliştiriyor, Samsung Galaxy Serisi akıllı telefonlar ve Android™ platformunu kullanan diğer cihazlar dahil, ”kendi cihazını getir” (Bring- your- own- device, BYOD) programlarının uygulandığı çalışma alanları için önemli bir avantaj sunuyor. ReM 4.0 yazılımı ayrıca, yeni çıkacak olan Dolphin™ 70e Black mobil bilgisayar ve tarayıcıların yanı sıra Honeywell Stratos™ Bioptic Scanner ve ona bağlı barkod tarayıcılar gibi Honeywell markalı dayanıklı mobil cihazlara yönelik desteği genişletiyor.  Geliştirilmiş versiyon aynı zamanda, mobil cihaz kullanımına ve hata koşullarına dair ölçümler gibi dava konusu olabilecek verilere Honeywell barkod tarayıcılardan erişebilme olanağını artırıyor.

Güncellenmiş ReM 4.0 yazılım aracı, tek bir kişi veya bir grup yöneticiye işletme genelindeki cihazların hiyerarşisini yönetmeleri, cihaz konumlarını ve gidilen güzergahları izlemeleri, dünyanın herhangi bir yerinde kullanıcının raporladığı sorunlarla ilgili hızlı kararlar almaları için tek bir pano sunarak işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyor. Yöneticiler yazılım güncellemeleri yapabiliyor, raporlanan konuları hızlı bir şekilde çözmek üzere ölçümlere ve istatistiklere erişebiliyor, cihaz havuzları içindeki işlem hatalarını tespit edebiliyor, işlem verilerini toplayabiliyor ve cihazlara yönelik BT desteğini geliştirebiliyorlar.

Günde 2,5 milyondan fazla paket ile lider uluslararası paket ve ekspres hizmetleri sağlayıcısı DPD, depo müdürlerine ve yöneticilere tek bir panodan yazılım güncellemesi yapma ve bilgisayarların doğru şekilde çalıştığını onaylama olanağı sağlayan uzaktan cihaz yönetimi yazılımını kullanıyor.

DPD GeoPost (Almanya) Operasyon Müdürü Peter Störring; “Honeywell Remote MasterMind, ekipman yönetiminde kesin bir şeffaflık avantajı sağlıyor ve kullanımın yüksek olduğu en yoğun zamanlarda bile verimliliği korumaya yardım ediyor” dedi.

Honeywell Scanning & Mobility Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Peter Fehl de şunları söyledi: “Standart bir işletme tarafından kullanılan cihaz yelpazesi, her çalışanın verimliliğini en üst düzeye çıkaracak şekilde genişletilmektedir. Bu nedenle, sektördeki en iyi uzaktan cihaz yönetimi yazılımlarını geliştirmeye devam etmek Honeywell için bir önceliktir. Remote MasterMind 4.0, çalışanlar hangi cihazı kullanıyor olursa olsun şirketlerin donanım yatırımlarını korumalarına yardımcı olan güçlü olduğu kadar kullanımı kolay bir çözümdür”.

Remote MasterMind 4.0 yönetim yazılımı, kurumsal BYOD programlarına yönelik artan talebi karşılamak, davetsiz misafirlerin sunucuya erişimini engellemek üzere şifre korumasını güçlendiriyor ve BT yöneticilerine, kaybolan ya da çalınan bir cihazı uzaktan temizleme olanağı sağlar.  Remote MasterMind 4.0 yönetim yazılımı bu ay sunulacak. Remote MasterMind 4.0 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.honeywellaidc.com sayfasını ziyaret edin.

Farklı teknolojiler ve üretim alanlarında lider, dev bir Fortune 100 şirketi olan Honeywell (www.honeywell.com)  dünya çapında müşterilerine uzay ve havacılık, binalar, evler ve endüstriler için kontrol sistemleri,  turboşarj ve performans malzemeleri alanlarında ürün ve hizmet sunuyor.

Honeywell Scanning & Mobility (HSM), Honeywell’in Otomasyon ve Kontrol Çözümleri (ACS) iş grubunun bir parçası olarak faaliyetlerini sürdürüyor. HSM, dayanıklı mobil bilgisayarlar ve barkod tarayıcılar gibi yüksek performanslı görüntü ve lazer bazlı veri toplama donanımının önde gelen üreticisi olma özelliği taşıyor. Otomatik tanımlama ve veri toplama endüstrisinde en geniş ürün portföylerinden birine sahip olan HSM, operasyonlarını ve müşteri hizmetini geliştirmek isteyen perakende, sağlık, ulaşım ve lojistik şirketleri için veri toplama donanımı sağlıyor. Ayrıca HSM, müşterilerin veri ve varlıklarını etkin bir şekilde yönetmesine yardımcı olan gelişmiş yazılım, hizmet ve profesyonel çözümler sunuyor. HSM ürünleri, distribütör ve satış ortaklarından oluşan bir ağ vasıtasıyla dünya çapında satılıyor. 

Share
1103 Kez Görüntülendi.