logo

AKSA Jeneratör Akıllı Binalar İçin Kesintisiz Enerji Şart Diyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen jeneratör markası olan AKSA Jeneratör, 23-26 Kasım’da Ankara’da gerçekleşen A-TECH 2017’ye katıldı.

Kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetleri, inovatif çözümleriyle ön plana çıkan AKSA Jeneratör, 23-26 Kasım tarihleri arasında Congresium Ankara’da düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı A-TECH 2017’ye katıldı. Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektöründeki üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda, elektrik teknolojilerinden akıllı bina teknolojilerine, aydınlatmadan kesintisiz güç kaynaklarına geniş bir yelpazede teknolojik yenilikler tanıtıldı.

Yeni pazarlara açılmak için önemli bir fırsat

Fuara ilişkin konuşan AKSA Jeneratör Yurtiçi Satış Müdürü Emrah Tatarka, “Türkiye’de kentsel dönüşümler ve hızla artan nüfusla birlikte, akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektöründe de önemli gelişmeler yaşanıyor. Günümüzde sayıları giderek artan akıllı binalar için kesintisiz enerji olmazsa olmazlardan biri. Hayatın kesintisiz akması için çalışan bir marka olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri ATECH 2017 Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Farklı sektörlerde ve pazarlarda müşterilerimizle başka fuarlarda da buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
1319 Kez Görüntülendi.