logo

Almer Elektrik III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

 DSCN0714 (Small)Almer Elektrik, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

Almer Elektrik Kongreye katılan ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Firma, ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Firma Hakkında Kısa Bilgi;

Almer Elektrik kurulduğu 1991 yılından bugüne makine üreticilerinden pano imalatçılarına, inşaat sektöründeki taahhüt firmalarından kamu kurumlarına kadar uzanan portföyde müşterilerine kaliteli ürün ve servis sunmayı sürdürmektedir.

 DSCN0649 (Small)Üst kalitede ürünleri makul fiyat seviyesi ile piyasaya sunmayı ilke edinen kalite/fiyat/servis politikasıyla sektörde kendine kalıcı bir yer edinmiştir.

 Türkiye pazarında bu temel ilkeler doğrultusunda yürüttüğü uzun süreli çalışmalar neticesinde haklı bir itibar kazanmış ve 1.000’in üzerindeki müşteri portföyüyle sürekli büyüyen bir satış grafiği sergilemektedir.

 Güçlü satış kadrosuna ek olarak satış ağında Türkiye’nin her bölgesini kapsayacak şekilde 32 bayi bulunmaktadır.

Share
2574 Kez Görüntülendi.