logo

ARKEN JENERATÖR Kuruluşunun 5.Yılını Görkemli Bir Gece İle Kutladı

ARKEN JENERATOR (4) (Large)“Hayat Hiç Durmasın” sloganıyla üretime başlayan ARKEN Jeneratör, kuruluşunun 5.yıl kutlama gecesine ARKEN Çalışanları, Bayileri, Tedarikçileri, Basın Temsilcileri ile birlikte çok sayıda kamu kurum kuruluşu temsilcisi ve müşterileri katıldı.

Gece’de ARKEN JENERATÖR Kurucu ortağı Alaadtin Birkan YÜKSEL bir konuşma yaptı. Yüksel yaptığı konuşmada Arken olarak hedeflerine adım adım ulaşmanın gururunu yaşadıklarını, 5 yıl öncesinde hayal ettiklerimizi şimdi yaşıyor olmamız bizleri daha da motive etmektedir. Dedi.
Bugün 150 çalışanı ve dünyanın dört bir tarafına Arken ürünlerini gönderiyoruz. Hedefimiz bundan sonra daha çok çalışarak daha güzel işleri başarmayı ümit ediyoruz dedi.Geceye katılan İngiliz motor markası Perkins ve Fransız Baoudouin firma temsilcileri, gecenin anısına Arken Jeneratör’e başarı plaketi verdi. Gece akşam yemeği ve sanatçıların sunduğu müzik eşliğinde son buldu…

 ARKEN, jeneratör gruplarının üretimi, satışı ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere 2012 yılında %100 Türk Sermayesi  ile Alaadtin Birkan Yüksel, Yahya Kemal Teryaki ve Recep Aşırok ortaklığında İstanbul Sefaköy’de kurulmuştur.

Jeneratör sektöründe 20 yılı aşan deneyimlerini aynı çatı altında birleştiren hissedarlar tüm paydaşları ile bu sektörün, pazar beklentilerine uygun şekilde sürekli gelişimini hedeflemektedir.

5 kVA dan 2500 kVA ya kadar, 7200m² kapalı alana sahip üretim tesisi ile yıllık 3850 adet Dizel Jeneratör üretim kapasitesi olan Arken Jeneratör; Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Afrika, Balkanlar ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren, tüm süreçlerinde; tedarikçi seçiminden üretime, kalite standartlarından ürün geliştirmeye kadar günümüzün modern araçlarını kullanmaktadır.

7/24 teknik servis hizmeti sunan Arken Jeneratör, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, satış ve satış sonrası verdiği kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalıcı birliktelikler oluşturmaktadır.

Bulunduğu sektörde fark oluşturarak, katma değerli ürünler üretmeyi misyon edinmiş Arken Jeneratör, ürün geliştirme ve proje departmanlarıyla teknolojiye sürekli yatırım yaparak, her geçen gün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümesine devam etmektedir.

Share
1254 Kez Görüntülendi.