logo

ASANSÖR İSTANBUL 2019, Sektörüne Ticaret Fırsatları Sunuyor

Tarsus Turkey / İFO Fuarcılık tarafından 21-24 Mart 2019 tarihlerinde 16.’sı düzenlenecek ULUSLARARASI ASANSÖR İSTANBUL, 30 ülkeden 400 firma ile yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçiyi, Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 6 salonunda birden ağırlayacak. Dünya asansör ve yürüyen merdiven sektörlerini 2 yılda bir İstanbul’da buluşturan fuarın, tüm paydaşları için eşsiz ticaret fırsatları sunduğunu vurgulayan İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Seda Bozkurt, “Son fuarda Türkiye’nin yanı sıra İran, Suudi Arabistan, Mısır, Irak, Lübnan, Rusya, Ürdün, Ukrayna ve Cezayir’den yoğun ziyaretçi geldi. 2019 buluşmasında da yurt dışı ziyaretçi oranımızda bir önceki organizasyona göre daha yüksek bir sayı bekliyoruz” dedi. Alanında dünyanın en büyük üç fuarından birisi olan ve uluslararası yapısından ötürü, yurtdışı bağlantı fırsatları ve yeni pazarlar arayışındaki firmalar için kaçırılmaması gereken bir fuar olarak gösterilen Asansör İstanbul, yine milyonlarca liralık iş hacmine ev sahipliği yapacak.

 İFO Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle düzenlenen Uluslararası Asansör İstanbul 21 Mart 2019’da kapılarını açacak. Geleceğe güçlü bir adım atmak isteyen sektör firmalarını Tüyap Beylikdüzü’nde 16. kez ağırlayacak organizasyonda, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknoloji sergilenecek.

Yeni pazarlarının anahtarı Asansör İstanbul 2019’da!

 Uluslararası Asansör İstanbul, sadece yeni teknolojilerin sergilendiği bir platform olmanın çok ötesinde, katılımcıları ve ziyaretçileri için eşsiz ticaret fırsatları sunmasıyla sektörünün itici gücü olarak öne çıkıyor. Özellikle inşaat yoğun büyüyen Türkiye asansör sektöründeki konumunu güçlendirmek isteyen, bununla birlikte Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarına açılmayı ve global rekabette öne geçmeyi planlayan firmalar, Asansör İstanbul 2019’da yerlerini alıyor.

Share
614 Kez Görüntülendi.