logo

“Asansör İstanbul” Kendisiyle Yarışıyor!

Asansör sektöründe bulunduğü coğrafyanın lider ülkesi Türkiye, bu alanda dünyanın en büyük fuarı olan ASANSÖR İstanbul’a da ev sahipliği yapıyor. İFO Fuarcılık tarafından AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile 2 yılda bir düzenlenen fuarın 14.’sü 26-29 Mart 2015 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

asansöristanbulfuar (4) (Medium)

Her yeni ASANSÖR İstanbul fuarının bir öncekine göre ortalama %25 büyüme istikrarı yakaladığını söyleyen İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Yurt içindeki firmaların yanı sıra özellikle global ölçekteki yurt dışı firmaların birinci önceliği haline gelen fuarın 2015’teki buluşmasında Almanya, Çin ve İtalya pavilyonları açılıyor.

Ayrıca diğer AB ülkelerinden münferit katılımların yanı sıra ABD ve Hindistan’daki firmalardan ilk defa doğrudan katılım olacak” dedi. Brüt 50 bin m2 alanda, 30 ülkeden 500 firmanın katılımını hedefleyen ASANSÖR İstanbul 2015’i yurt içi ve yurt dışından 28 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Alanında dünyanın en büyüğü haline gelen fuar, organize edilecek etkinlik ve paneller ile de uluslararası asansör sektörünün gündemine yön verecek.

asansöristanbulfuar (3) (Medium)Gösterdiği istikrarlı gelişim ile bugün artık alanında dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen ASANSÖR İstanbul için geri sayım başladı. Çok katlı binalarda dikey yaşamın egemen olduğu modern şehirlerin vazgeçilmez ulaşım aracı olan asansörlere dair en yeni teknoloji, sistem, makine ve donanımların bir arada sergileneceği organizasyon 26-29 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleşecek.

İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, 14.’sünü düzenleyecekleri ASANSÖR İstanbul’un yurt içi ve yurt dışı satışlarının şimdiden neredeyse bitmek üzere olduğunu belirterek, fuara 6 ay kala 4 salonun birden dolduğunu, katılımcı firma ve profesyonel ziyaretçi sayısında rekor beklediklerini söyledi.

2013’teki organizasyonu 72 ülkeden toplam 26.638 profesyonel ziyaret ederken,  Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, Yunanistan, Amerika, Hindistan, Lübnan ve Çin gibi dünyanın farklı noktalarından 390 katılımcı firma, fuarda en yeni ürün ve teknolojilerini sergilemişti. 

Share
1118 Kez Görüntülendi.