logo

Asansör Teknolojisinin Uluslararası Standartları Konuşuldu

Giovenzana International B.V. liderliğinde, Asansör teknolojisinin yeni uluslararası standartları olan EN81.20 & EN81.50 ile ilgili yeni gelişmeleri değerlendirmek için ilk toplantısını Dubai’de bir araya gelen, sekiz İtalyan şirketin katılımıyla düzenlendi.

Asansör alanında yeni teknolojiler, yeni müşterilerle etkileşim ve her şeyden önce, asansör alanında işbirliği yapan bir grup şirket güncel gelişmeleri değerlendirmek ve bilgi değişimi için iyi bir fırsat oluşturdu. İlk gün sekiz saat süren toplantıda Italya’dan gelen ve sektörde söz sahibi konumunda olan sekiz firma kendi ürünleriyle ilgili Asansör ve lift alanında yeni standartlara göre uygun gelişmeleri tanıtma fırsatı buldu.

Toplam iki gün olan etkinliğin ikinci gününde katılımcı şirketler ve davet edilen müşteriler arasında B2B toplantıları organize edildi.

Dubai gibi bir ticaret merkezinde 8 İtalyan şirketini buluşmaya iten sebep nedir?

50 yıl öncesine kadar  Dubai  bugün gördüğümüz gibi değildi. Çölde doğmuş bir şehir, güçlü bir irade ile eşsiz bir şehir inşa etmiştir. Tüm dünya için bir inovasyon ve başarılı ticaret merkezi, ya da şöyle tanımlanabilir:“ Kurak bir küçük şehirden geleceğin vizyonuna dönüştürülen Dünyanın en hızlı şehri.”

Bütün dünyayı etkileyen hızlı kentleşme sürecini düşünürsek, dikey ŞEHİRLER olasılığı artık bir serap değildir ve Dubai bu eğilimi çok net bir şekilde yansıtmaktadır. Bu Dubai Bağlantılı Deneyimlerin, fikirlerin ve projelerin karşılıklı değişimi fikriyle geleceğe bakmak isteyen İnsanlar nasıl doğduğunu izah etmektedir

Uyumlaştırılmış standartlar, içeriğin temelinde, iş fırsatlarını yakalamak için önemli bir faktör olarak belirlenmiştir. Güvenlik standartları, şüphesiz başarılı projeler oluşturmanın ilk adımıdır. Küresel rekabet gücü ve tüm paydaşlar için bir garanti unsuru teşkil etmektedir. En son yönetmeliklerin gerektirdiği standartlar, asansör ve yürüyen merdivenlerdeki hem yolcu hem de operatörler için daha yüksek bir güvenlik düzeyine doğru evirilmekte ve bu en yeni uygulamaların piyasalar tarafından transferi ve benimsenmesi, gerçek bir rekabet avantajı haline gelmektedir.

Katılımcıları aktif olarak dâhil etmek için gerçek ve başarılı hikâyeler 8 ortak tarafından anlatıldı.

Gerçekler, ne yaptığımızı ve birlikte neler yapabileceğimizi anlatır. Etkinliğe katılan 8 şirketin her biri asansörlerde ve yürüyen merdivenlerde kullanılan parçaların üretiminde İtalya’da yapılan mükemmelliğin bir örneğidir.

Buna bir de entegre tasarım odaklı bir iş vizyonunu eklersek, müşteriler için aşağıdaki özelliklerde bir avantaj ve sinerji karışımı elde ederiz:Daha yüksek ve daha fazla kalite, Güvenilir iş ortaklarının aranması için zaman ve maliyetlerin azaltılması,Sürekli ve karşılıklı diyalog sayesinde bilgi alışverişi ve bilgi aktarımı.

Mevcut ve potansiyel müşterilere değer aktarmanın anahtarı işte burada saklıdır.

Tek standart, 8 şirket, tek ses.Yüksek yetenekler, Pazar ve fırsat bilgisi, aynı zamanda fırsatların kaçırılmaması için büyük avantaj sağlamaktadır.

Share
360 Kez Görüntülendi.