logo

AVUSTURYA’DA MAKEL STANDINA ÜST DÜZEY ZİYARET

Viyana MAKEL Standı, ISMAIL GOKMEN

Geniş ürün yelpazesi ile kendini sürekli yenileyen, elektrik malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından biri olan Makel, 2018 yılında önemli fuarlarda yerini aldı.

Makel Şirketler Grubu, 6-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen European Utility Week Fuarı’nda Sayaç ve Smarthome ürünleri ile katılım gösterdi. Fuar’da Makel standını EPDK Başkan Yardımcısı Sn. Hamdi BİLDİRİCİ, EPDK Doğalgaz Piyasası Başkanı Sn. Hüseyin DAŞDEMİR, İGDAŞ Genel Müdür’ü Sn. Ali İhsan SILKIM, GAZMER Genel Müdür’ü Sn. Ali MAKMAN’nın da aralarında bulunduğu yaklaşık 40 kişilik Türk heyeti ziyaret etti.

Avrupa’nın önemli fuar organizasyonları arasında yer alan EUW 2018 Fuarı, Türk heyetlerinin yanı sıra fuar birçok ülkeden gelen firma ve ziyaretçileri de ağırladı. Ölçüm, kontrol ve akıllı ev teknolojileri sektörünün önemi temsilcilerinin yer aldığı fuarda Avrupalı firmaların yanı sıra dünyanın birçok ülkesinden firma ile önemli görüşmeler gerçekleştirildi. Makel tarafından üretilen yeni ürünler Viyana’da yabancı pazarlar için görücüye çıktı.

Gelen ziyaretçilerimize Makel Arge Direktörümüz Sn. Ünal KÜÇÜK, firma, ürünler, ölçüm ve haberleşme sistemleri hakkında detaylı bilgiler aktardı. Stant alanında yer alan ve Makel tarafından üretilen Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri de dikkat çekti.

 

Share
2159 Kez Görüntülendi.