logo

Axalta Boya “Yeni Nesil C5 Elektriksel Çelik Verniği”ni Piyasaya Sundu.

Axalta Boya Sistemleri, Voltatex Enerji Çözümlerinden “Yeni Nesil C5 Elektriksel Çelik Verniğini” Piyasaya Sürdü. Küresel Olarak Piyasaya Sürülen Ürün, Birçok Elektrik Yalıtımı Uygulamalarında Kullanılabiliyor

axalta (2) (Medium)Sıvı ve toz boyaların önde gelen küresel tedarikçisi  Axalta Boya Sistemleri, yeni nesil C5 elektriksel çelik verniği Voltatex® 1250V’yi piyasaya sürüyor.

Voltatex elektriksel izolasyon ürünleri ailesinin bir parçası olan “Voltatex 1250V” , elektrikli motorlar, küçük ve orta ölçekli güç aleti jeneratörleri, cer motorları ve elektrikli taşıt araçları dahil birçok alanda kullanılıyor.

Voltatex 1250V, mükemmel yarılma, zımbalanma ve kaynaklanma özellikleri sayesinde, elektrikli makinelerin manyetik çekirdeklerinin üretim sürecine yardımcı olmak için tasarlandı. Uygulamadan sonra, kürlenen vernik katmanının yüzeyi parlak açık gri renk alıyor ve çizilme ile korozyon direnci artıyor. Voltatex 1250V su bazlı ve kromsuz bir formülasyon olmanın yanı sıra REACH uyumludur. Volatatex 1250V’nin bu yapısı ürünün azaltılmış çevresel etki gereklerini karşılamasına yardımcı oluyor.

axalta (1) (Medium)Axalta’nın Enerji Çözümleri işlerinden sorumlu Axalta Küresel İş Geliştirme Müdürü Manfred Lueg, “Voltatex 1250V, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik ve Amerika’daki tam ve yarım bitirilmiş NGO çeliği uygulamalarına ilişkin yasal gerekleri karşılamak için tasarlanmış asidik olmayan, krom VI içermeyen C5 verniktir,” diyor.

Voltatex 1250V, Avusturya’da üretilmekte ve Eylül 2014’ten itibaren küresel ölçekte ticari kullanıma sunulacaktır.

Share
1697 Kez Görüntülendi.