logo

ÇETİNKAYA PANO, En Yeni Ürünleriyle Electric, Power&Renewable Energy Indonesıa 2017 fuarındaydı

cetinkaya (5)Çetinkaya Pano, 6-9 Eylül 2017 tarihleri arasında Endonezya düzenlenen “Electric, Power&Renewable Energy Indonesıa 2017” fuarındaydı. Endonezya düzenlenen “Electric, Power&Renewable Energy Indonesıa 2017” fuarına katılarak en yeni ürünlerini sergiledi.

 Fuara katılan ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Çetinkaya pano, 2018 yılında Avrupa da düzenlenecek olan birçok fuara katılarak ürünlerini sergilemeye devam edecek. Çetinkaya pano, ürünlerinin kalitesi fuarda ön plana çıkarak,  öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı yeni ve mevcut ürünleriyle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

1979 yılında üretime başlayan Çetinkaya Pano; Elektrik sektöründeki faaliyetlerini ilk günden itibaren büyüme ve gelişim olarak belirlemiş ve hedeflemiştir. Bu hedefler kapsamda yurt içi ve yurt dışı  pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla tasarlayarak üretmektedir.

Çetinkaya Pano, Dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve Ar-Ge yatırımlarına hız vererek sektörün ilerlemesine katkıda bulunmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit ederek, üretim ve pazarlama süreçlerini her daim beklentiler yönünde geliştirmiştir. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek Pazar payını artırmayı ve müşteri memnuniyetini yükseltmeyi kendine ilke edinmiştir.

cetinkaya panoÇetinkaya Pano, İkinci kuşağın yönetime katılmasıyla birlikte, üst düzey motivasyonun yanı sıra hızlı ve doğru karar alabilme kabiliyeti ile sürdürülebilir büyümeyi yakalamıştır. 2015 yılında yapımı tamamlanan modern tesisine taşınarak ürün gamını daha da genişletmiştir.

Kuruluşundan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girmeyi başardı. Çetinkaya Pano; Üretimini yaptığı; plastik pano, metal pano, polyester pano, buat kutusu, aydınlatma armatürü, yeraltı buat ve rögar kapakları, sigorta kutuları ve regülatör ürünlerinde daima kaliteye ve güvenliğe önem vermiştir.

Çetinkaya Pano kendi üretimi olan panoların yanı sıra dünya çapında ün kazanmış GEWISS ve LEGRAND firmalarının Türkiye bayiliği ile KONDAŞ ve ENTES’in bayiliğini de sürdürmektedir

Share
1277 Kez Görüntülendi.