logo

CWIEME Berlin 2014 Fuarına Katıldık…

electrcity turkey (Medium)Electricity Turkey Dergisi olarak uluslararası fuarların basın partnerliğini yaparak  Sektörü temsil etmeye devam ediyoruz. 

24–26 June 2014  Messe Berlin South Entrance gerçekleşen CWIEME Berlin 2014 fuarında yer alarak bir kez daha firmalarımızı fuarda yalnız bırakmadık. Basın bölümünde binlerce dergiyi fuara gelen ziyaretçilere ücretsiz olarak ulaştırdık.

Dergimiz hakkında:İngilizce ve Türkçe olarak aylık hazırlanan ELECTRICITY TURKEY Dergisi, Elektrik, Elektronik, Enerji ve Aydınlatma sektörlerinde yayınlanmaktadır.

 Yayın politikamız, dünyadaki sektörel gelişmelere ve yeniliklere açık, verimliliğini artırmak ve teknolojisini yenilemek isteyenlere firma ve ürün tanıtımları ile yardımcı olmaktır. Yurtiçinde bütün bölgelerde ve yurtdışında sektör temsilcilerine ulaşmak olarak belirlenmiştir. Mühendislik firmaları, Proje ve taahhüt firmaları, Elektrik malzemeleri alım satımı yapan toptancılar, Makine imalatçıları ve Kamu temsilcilerine düzenli olarak isim ve adres belirtilerek kargo ile gönderilmektedir.

 electricity turkey-1 (Medium)Hedef Kitlemiz Ve Dağıtım Ağı

Enerji, elektrik, elektronik sektörlerinde çalışan üst düzey ve teknik yöneticiler, mühendisler, özel / kamu kuruluşlarındaki teknik personel, proje mühendisleri ile bu alanlara ilgi duyan okurlar hedeflemekte ve ulaşmaktadır. Bu dağıtım kitlesinde yer alan kurum ve kuruluşlar ile Teknik Personel, Makine ve Elektrik Mühendislerine, idari personel ile satın almacılara isim ve adres belirtilerek kargo aracılığıyla ulaştırılmaktadır. Yayınımız, geleneksel baskılı hali ile ücretsiz olarak firma ve profesyonel okuyucularına gönderilmekte olup buna ilave e-dergi formatında daha kapsamlı ve geniş kitlelere toplu mail yöntemiyle de gönderilmektedir

Share
2199 Kez Görüntülendi.