logo

Dlx Electric, Frankfurt Light & Building 2014 Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü.

2011 yılında DLX ELECTRIC markası ile kablo kanal sistemleri üretimine başlayan, 2012 yılında ekonomik kablo kanalları serisi, delikli pano kanalları serisi ve elektrik tesisat boruları ürün gruplarını da ürün gamına ekleyerek ürün çeşitliliğini arttıran ve böylelikle dünyanın 20 ülkesine ihracat yaparak yurtdışı pazarını genişletmeye devam eden DLX ELECTRIC, uluslararası çapta düzenlenen fuarlara katılmaya devam ediyor.

IMG_0373Son olarak FRANKFURT LIGHT & BUILDING 2014 fuarına DLX ELECTRIC tüm heyecanı ve enerjisiyle katılmış ve standını ziyaret eden misafirleri ile birebir yakından ilgilenmiştir. Estetik modern ve özgün dizaynıyla sektöre yön veren DLX ELECTRIC, FRANKFURT LIGHT & BUILDING 2014 fuarında kablo kanalları ve aksesuarları, enerji-ups-data priz grubu, elektrik tesisat boruları ve aksesuarları ürünlerini misafirlerinin dikkatine sundu. 30 Mart 2014 – 4 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen fuarda DLX ELECTRIC, 6 gün boyunca ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi ve alaka görmüş ve ürünleri hakkında detaylı teknik bilgileri misafirlerine sunmuştur. Bu bakımdan fuarlar DLX ELECTRIC için var olan ve gelecekte var olacak pazarını geliştirmek ve müşterileri ile birebir görüşebilmek açısından büyük önem taşımaktadır.

flash1

FRANKFURT LIGHT & BUILDING 2014 fuarında görülen yoğun ilgi ve beğeni DLX ELECTRIC olarak bizleri mutlu etmiş, geleceğe yönelik bu pazara yapacağı yeni strateji ve politikalarının adımının atılması için önemli bir teşvik olmuştur.

DLX ELECTRIC, global pazar ihtiyaçlarına cevap vererek, estetik, özgün, ve fonksiyonel dizaynlarla kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutup, müşteri memnuniyetini sağlamayı dikkate alarak bunları öncelikli amaçları arasında tutmaya devam edecektir.

Share
1006 Kez Görüntülendi.