logo

Dünyanın En Hızlı Büyüyen “Asansör” Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Asansör sektöründe dünyanın ilk üç fuarı arasında yer alan Uluslararası Asansör Istanbul Fuarı; her gün milyonlarca insanın kullandıgı ve oförü bulunmayan tek ulaım aracı asansörlere ilikin yeni teknoloji, ürün, makina ve ekipman ile güvenlik ve modernizasyon uygulamalarına ev sahipligi yapacak. 

Basta Tasansöristanbulfuar (6) (Medium)ürkiye olmak üzere bölge ülkelerindeki yogun insaat hareketliliginin yarattıgı devasa pazarın yanında, mevcut yapılardaki asansörlerin büyük bir bölümünün yeni güvenlik standartlarına göre yeniden modernize edilme zorunlulugu Asansör Istanbul 2015’i sektör açısından çok daha önemli hale getiriyor.

IFO Fuarcılık tarafından AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Dernegi) destegi ile 26-29 Mart 2015 tarihlerinde 14.’sü düzenlenecek organizasyona 30 ülkeden 500 firmanın katılımı bekleniyor. Türkiye’nin uluslararası ölçekteki sayılı fuar markalarından Asansör Istanbul’da geri sayım basladı.

Kıtalar arası bulusmaya sahne olan organizasyon, sektörün dünya markalarının da aralarında oldugu birçok firmaya ev sahipligi yapacak. Öncesinde düzenlenen uluslararası tasarım yarısması ve fuar sırasında gerçeklestirilen yan etkinlikler ile sektöre yön veren Asansör Istanbul, yine yogun bir katılımcı ve ziyaretçi ilgisine hazırlanıyor. 50 bin metrekare kapalı alanda düzenlenen ve simdiden salonlarının büyük bölümünü dolduran fuarda, bu endüstrinin lider ülkelerinden Almanya, Çin ve Italya pavilyonlarının açılacak olması, ABD ile Hindistan’ın dogrudan katılımı ve AB ülkelerinin hemen hepsinden gelen münferit katılımlar, Asansör Istanbul’un global ölçekteki önemini ortaya koyuyor.

Share
1012 Kez Görüntülendi.