logo

Eaton, Demiryolu Seyahatlerini Daha Güvenli ve Rahat Hale Getiriyor

Eaton, Şirketlerin Demiryolu Seyahatlerini ve Ulaşımlarını Daha Güvenilir, Verimli, Güvenli ve Rahat Gerçekleştirmelerine Yardımcı Oluyor

 Güç yönetimi uzmanı Eaton; demiryolu operatörlerinin ve OEM’lerin demiryolu sektöründe daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olan elecktrik ve hidrolik sektörlerindeki en son teknolojilerini sunuyor.

Eaton’ın demiryolu alanındaki 30 yıllık mirası; daha iyi, daha güvenli ve rekabetçi sistemler üretmek adına güvenilir çözümler sunmak için inovatif ürünler ve benzersiz uzmanlığıyla geniş bir portföy oluşturduğunun bir kanıtı.

Eaton Ulaşım Segment Müdürü Delphine Clément’in bu konudaki görüşleri şöyle “ Demiryolu endüstrisindeki şirketler güvenlik ve verimlilik anlamında eşi benzeri olmayan zorluklarla karşı karşıya. Daha iyi sürdürülebilirlik adına çözüm getirirken inovasyon ve katı endüstri standartlarına uyma zorunluluğu arasında ince bir dengeyi de gözetmek gerekiyor. Eaton’ın engin tecrübeleri sayesinde elektrik gücünü, mekanik gücü ve hidrolik gücü daha güvenilir, daha verimli ve daha sürdürülebilir şekilde yönetme konusunda aranılan bir iş ortağı olduğunu gösterdik.”

Eaton, demiryolu seyahatini ve ulaşımını daha güvenli, verimli, rahat ve uygun maliyetli hale getirmenin zorlukları karşısında  çözüm getiren inovasyon ve uygulamaları tanıttı. Eaton çözümleri, endüstrinin katı standartlarına uyarken, endüstrideki  aksaklıkları azaltmak, performansı arttırmak ve güvenlik ve emniyeti üst seviye çıkarmak için yollar bulmasına yardımcı olmak için tasarlanır.

Eaton demiryolu çözümleri arasında aşağıdaki ürünler bulunuyor;

  • Hidrolik Güç Üniteleri: Bu üniteler yatar gövdeli trenlerde güvenilirliği, çalışma süresini ve yolcu rahatını arttırmak için tasarlandı.
  • Hidrolik Hortumlar: Endüstri uyumlu bu yeni demiryolu hortumları güvenliği, dayanıklılığı ve çalışma süresini arttırmak için tasarlandı
  • Alçak Gerilim Komponentlerinden Oluşan Daha Geniş Bir Ürün Grubu: Demiryolu araçları güvenlik standartlarına uyumludur.
  • Heinemann Hidrolik-Manyetik Devre Kesici: Yeni tasarımıyla yenileme veya daha yeni teknolojiyle sistemi güncelleme projelerini basitleştirir.
  • Acil Aydınlatma: Geleceğin Acil Durum Aydınlatma teknolojileri yeni nesil tahliye işleviyle en güvenli çıkış rotasını gösterir.
  • xStorage Binaları: Ölçeklenebilir yeni bir çözüm olup, sürdürülebilirlik ve esneklik için tasarlandı.

Etiketler: » »
Share
137 Kez Görüntülendi.