logo

Eaton’ın Hydre-MAC Motoru

Eaton’ın Hydre-MACTM Motoru En Uygun Uygulama Verimliliği için Makine Çalışma Zamanını Maksimize Eder; Toplam Satın Alma Maliyetini Düşürür

eatonMORGES, İSVİÇRE…Güç yönetim şirketi Eaton, bugün gerek duyulduğunda daha fazla gücü sağlaması için daha az enerji kullanan değişken hızdaki uygulamalar için düşük hızlı, yüksek torklu (LSHT) direkt sürücülü radyal pistonlu– kam lobu tasarımlı – bir motor olan Hydre-MACTM’nin lansmanını gerçekleştirdi. Sınıfının lideri düşük hızlı performansıyla, Hydre-MAC açık deniz petrol, denizcilik, metal geri dönüşüm, madencilik, selüloz ve kağıt ve sabit inşaat ekipman uygulamaları için idealdir. Hydre-MAC motor, MacTaggart Scott’s motor’un uzmanlığını, özellikle de petrol ve gaz, madencilik ve üretim uygulamalarındaki Eaton’ın kapsamlı endüstri bilgisiyle birleştiren, bir MacTaggart Scott ağır-görev tasarımını kullanmaktadır.

Eaton ürün pazarlama müdürü olan Andreas Kling “Hydre-MAC motor düşük satın alma maliyeti ile verimli, güvenilir ve uzun ömürlü bir güç sağlamaktadır” dedi. Ayrıca, “Eaton’ın ürün ve teknoloji uzmanlığı ve sistem tasarım kabiliyeti bulunan global dağıtım ağı, kritik çalışma alanlarının her zaman en uygun şekilde çalışmasını garanti etmek için pazarın ihtiyaçlarını hızlıca karşılayacak kaynaklara sahiptir”.

Motor yüksek güçteki basınç düşmelerini azaltan iki giriş ve çıkış portuyla; toplamda daha az ısı üreterek ve piston yan yükünü ortadan kaldıran ve aşınmayı-yıpranmayı azaltan simetrik 18 pistonlu/merdaneli bir montaj tasarımıyla, bileşen ömrünü artırmaktadır.

Hydre-MAC motoru, müşterilerin  -başarılı operasyonlar için kritik bir unsur olan- çalışma sürelerini maksimize etmek amacıyla, makine şaftını ve tork kolunu değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıp, değiştirme maliyetlerini azaltarak, endüstrinin en çok kurulu motorunun yerini almaktadır. Daha uzun bileşen ömrü, sadece makine çalışma süresini yükseltmeyip aynı zamanda toplam satın alma maliyetini azaltarak, motor ömrünü uzatmaktadır. Hydre-MAC’ın, şaft contaları, aşınma ringleri, piston contaları ve yatak pedleri dâhil, onarılabilir aşınma yüzeyleri Eaton’ın kalifiye distribütörleri tarafından sahada değiştirilebilmektedir. Distribütörler artık 20, 160 cm3 deplasmanlı ve 25, 320 cm3 deplasmanlı tipler için sipariş verebilmektedir.

Share
1031 Kez Görüntülendi.