logo

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’tan Kompakt Dijital Tel Sürme Üniteleri

PF-22 & PF-26Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Power Feed® 22 ve 26 kompakt dijital tel sürme ünitelerini duyurdu. Şantiye, imalat, gemi inşaatı ve boru hattı uygulamaları için eşsiz çözüm sunan ürünler, kolay kullanım özellikleriyle de öne çıkıyor.

 

Tüm çok işlemli ve gelişmiş dijital (ArcLink®) Lincoln Güç Kaynaklarını destekleyen yeni yarı otomatik portatif dijital tel sürme üniteleri olan Power Feed 22 ve 26, şantiye, imalat, gemi inşaatı ve boru hattı uygulamaları için ideal çözüm sunuyor. Polikarbon içerikli aleve dayanıklı kasası sayesinde uzun mesafelerde taşınabilecek kadar hafif olan Power Feed 22 ve 26, erişilmesi zor kaynak uygulamaları için de biçilmiş kaftan.

Parlak dijital göstergeli LED ekrana sahip olan Power Feed 22 ve renkli TFT ekranıyla dikkat çeken Power Feed 26, kolay kullanım imkanıyla öne çıkıyor. Cihazların tam korumalı kasaları, hem tel sürme ünitesi parçalarını korurken hem de kaynak telini dış ortam şartlarına karşı koruyor. Üst sınıf tel sürme sistemiyle dikkat çeken Power Feed 22 ve 26, özellikle alüminyum tellerle çeşitli tel çaplarında yüksek performans sağlıyor.

Share
1938 Kez Görüntülendi.