logo

ELBİ Elektrik Bayileri Dünya Turuna Çıktı

elbi (1) (Medium)

Elektrik sektörünün öncü firmalarından ELBİ Elektrik, bayilerini dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde ağırladı. Hırvatistan, İtalya, Yunanistan, Tayland ve Küba’yı kapsayan bir gezi planıyla ELBİ Elektrik Bayileri unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşadı.ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney ve Türkiye Ülke Satış Müdürü Erman Umdu katıldı. 

Karadeniz ve Balkanlar, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede toplam 33 ülkeye satış yapan ELBİ Elektrik, iş ortaklarını dünya turuna çıkardı. ELBi’nin partnerleri, gezilerde beş ülkeyi ziyaret etti.10 Eylül’de başlayan gezilerin ilkinde ELBİ Bayileri, deniz yoluyla Adriyatik ülkelerinin sıcak havasıyla Hırvatistan’da Dubrovnik’e, İtalya’da, Venedik ve Bari’ye, Yunanistan’da Katakolon’a uğrayarak İzmir’de gezilerini tamamladılar.

elbi (2) (Medium)

ELBİ,  partnerlerini Tayland’ın büyülü şehri Pattaya’da ağırladı. Şehrin dünyaca ünlü yerlerini ziyaret eden bayiler, Timsah Çiftliği ve Mercan Adası’nda gibi Pattaya’nın eşsiz doğal güzelliklerini de görme şansına sahip oldular.

Gezilerin sonuncusu ise Karayipler’in en sıcak ülkelerinden Küba’da gerçekleşti. Dünya turizminin gözde şehirlerinden Küba’da ELBİ partnerlerinin rotasında Devrim Meydanı, Puro ve Rom fabrikaları, Atatürk Heykeli, Panoramik Moro Kalesi vardı. Misafirler birçok restoranda, Küba mutfağının enfes yemeklerini de tattılar.

ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney’in gezilerle ilgili olarak “İş ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz geziler, ELBİ ailesi olarak bağlarımızı daha da perçinliyor. Bu sinerji ve güç birliği ile sektördeki başarımız devam edecek” dedi.

Share
2109 Kez Görüntülendi.