logo

elkon: Türk gibi inovatif İspanyol gibi marka…

Yeni bir akım olan elektrikli gemi üretiminde dünyanın ilk 15 markası arasında gösterilen elkon, İspanya’da düzenlenen Navalia Fuarı’nda dev firmalarla boy gösterecek.

Gemi inşa ve Denizcilik sektörünün Avrupa’da referans ülkelerinden biri olan İspanya’da stratejik bir ortaklık anlaşması ile giriş yapan elkon, 22-24 Mayıs 2018 tarihlerinde Vigo şehrinde düzenlenecek Uluslararası Gemi İnşa Fuarı Navalia’da yerini alıyor. 28 yıldır gemilerde elektrik ve otomasyon sistemlerin entegratörü olarak faaliyetlerini yürüten elkon, Avrupalı global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atıyor.

Bir süre önce İspanyol Soil Instalationes  ile stratejik bir ortaklık kuran elkon, İspanya ile Portekiz ve Güney Amerika ile Kuzey Afrika’da alacağı siparişler için İspanya’dan hizmet verme kolaylığını kazanmış oluyor.

Gemi inşa sektörü ve endüstrisinin İspanya’daki en önemli buluşmalarından biri olan Navalia 2018’de Ar-Ge ve inovasyon gücünü ortaya koyacak olan elkon, profesyonel balıkçı gemileri, römorkör ve yolcu gemileri konusundaki bilgi birikimini aktaracak.

100’e yakın ülkeden 750 civarında firmanın katılacağı Navalia Uluslararası Gemi İnşa Fuarı’na 30 bini aşkın denizcilik profesyonelinin katılımı bekleniyor.

 

Share
599 Kez Görüntülendi.