logo

Emerson Network Power’dan InstaRack™

Emerson Network Power’ın Modüler Sisteminin Yeni Ailesi InstaRack™, montaja hazır kabin ve parçaları birleştirilen tasarımlı raflarıyla pazarda yerini almaya hazırlanıyor. 

InstaRack? LANEmerson şirketinin işletmesi dünya lideri Emerson Network Power, kritik altyapıların kullanılabilirliğini, kapasitesini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarma hedefiyle yeni modüler kabin üniteleri ailesi InstaRack™’ı piyasaya sundu. InstraRockTM kabin ailesi, nakliye ve depolama gereksinimlerini en aza indirerek, kanal için düşük harcama sağlayan montaja hazır ve parçaları birleştirilen bir tasarım sunuyor.

 Yeni InstaRackTM ürün ailesinde INSTRACK LAN ve InstaRack Server yer alıyor. LAN üniteleri şu anda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgelerinden tedarik edilebilirken, sunucu kabinleri ise Aralık ayının ortasından itibaren aynı bölgelerden tedarik edilebilecek. Ağ iletişimi ve çok düzeyli güç dağıtımı için tasarlanan InstaRack LAN, yüksek performans ve eşsiz bir kalite sağlayarak, pazarda benzersiz olmasını sağlayan çerçevesiz mimari gibi seçkin özellikler sunuyor.

InstaRack? LANDört standart boyut seçeneği ile piyasaya sunulan montaja hazır InstaRack LAN kabin, sadece 30 dakika içinde bir araya getirilebilen 550 kg yük taşıma kapasitesiyle güçlü ve istikrarlı 19″ yapısı ile dikkat çekiyor.

Veri merkezleri için özel olarak tasarlanan InstaRack ailesinin ikinci ürünü InstaRack Server, 800 kg yükleme oranıyla 12 farklı kabin boyutu sunuyor.

Teslim edilen sunucu kabininde ayrıca daha iyi havalandırma sağlayan delikli ön ve arka kapılar bulunuyor. InstaRack LAN ve InstaRack Server da dahil olmak üzere InstaRack ürünleri, ağ yöneticileri ve veri merkezi mühendisleri gibi son kullanıcılara aşağıdaki avantajları sağlıyor:

  • Düşük nakliye ve depolama maliyeti: Kompakt ve parçaları birleştirilen tasarımıyla InstaRack ürünleri, depolama kaynaklarını ve nakliye harcamalarını en aza indirir. Parçaları birleştirme özelliği sayesinde her bir üniteyi, erişimin sınırlı olduğu uygulamalar için son derece montaj dostu bir çözüm haline getirir.
  • Hızlı montaj: Çok az sayıda parça ve özdeş vida bağlantılarıyla üniteler sadece 30 dakika içinde monte edilebilirken, aynı zamanda üst düzeyde istikrarlıdır.
  • Çerçevesiz mimari ve esnek kablolama: Ünitelerin yenilikçi tasarımı sayesinde kabloları geçirme ihtiyacı ortadan kalkarak, kablo yönetiminin en iyi seviyeye getirilmesine yardımcı olur. Özellikle de 800 mm genişliğinde üst kapağın ön, arka ve yan kısımlarında esnek ve basit kablo yönetimi için giriş noktaları bulunmaktadır.
  • Kolay erişimli yan paneller: Tüm InstaRack ürünleri, kolay takılan ve alet kullanmadan kilitlenen, dikey olarak ayrılan yan paneller ile donatılmıştır. Paneller kolay kullanımın yanı sıra kurulmuş ekipmana hızlı ve basit erişim de sağlamaktadır.

EMEA Emerson Network Power, Kabin ve Entegre Çözümleri, VP mühendislik ve ürün yönetiminden Dr. Peter Koch, “Parçaları birleştirilen yenilikçi tasarımıyla InstaRack ailesi, kanalın en aza indirilmiş depolama ve nakliye maliyetleri ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Çözüm ortaklarına tercih edilebilecekleri çok sayıda boyut sunması ve montajı kolay çerçevesiz mimarisi sayesinde de maliyetleri düşürmenin ve zaman kapasitelerini artırmanın yollarını arayan veri merkezi yöneticileri için ideal bir çözüm olarak ortaya çıkıyor” dedi.

Share
1419 Kez Görüntülendi.