logo

17 Kasım 2014

Emsiad 10.Yaşını Çeşitli Etkinlikler İle Kutlamaya Devam Ediyor .

EMSİAD  10 Yaşında etkinlikleri  çerçevesinde ; Armada Rollhause da peş peşe bir kaç gün arayla iki bowling turnuvası  düzenledi .Her iki turnuvaya da  ev sahipliği yapan Dernek Başkanı  Ahmet Soylu ve yönetimi , üyeleri    ile eğlenceli saatler geçirdiler.

em (1) (Medium)Turnuvalar  saat 20.00 de başlayıp gecenin geç saatlerine kadar sürdü .40 ar kişilik  katılımlar ile yapılan turnuvalarda , toplam onar takım yarıştı .Turnuvaların  finalinde ,  ilk üçer takım  kupalarını  alırken , yine her turnuvanın şahsi ilk üç yarışmacısıda  madalyalarını alkışlar ile  aldılar .Oldukça eğlenceli ve renkli karelerin yaşandığı  yarışmalarda , yarışmacı takımların  çekişmesi dikkatten kaçmadı .

Başkan Ahmet Soylu ve yönetim kurulu arkadaşlarının da  ayrı ayrı  takımlarda yarıştı . Birinci turnuvanın şampiyonu , MEHMET SARAÇBAŞ olurken , 2. Turnuvanın Şampiyonu ise  NEVZAT KARADAĞ oldu .Takımlarda ise birinci turnuvayı BATU BİR TAKIMI kazanırken , 2.  Turnuvayı  BESA ELEKTRİK  TAKIMI kazandı .  Başkan Soylu ,  “Bu tür eğlence ve stres atma gecelerinin  devamı gelecek , hatta halı saha turnuvasıda çok isteniyor. Onun için takımları kurmaya başlıyoruz .” dedi .

İşlerimizi yoğunluğu içinde  boğulduğumuz  stresi , böyle birlikte eğlenerek atmaya devam edeceğiz  dedi .

Share
851 Kez Görüntülendi.