HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

17 Kasım 2014

Emsiad 10.Yaşını Çeşitli Etkinlikler İle Kutlamaya Devam Ediyor .

EMSİAD  10 Yaşında etkinlikleri  çerçevesinde ; Armada Rollhause da peş peşe bir kaç gün arayla iki bowling turnuvası  düzenledi .Her iki turnuvaya da  ev sahipliği yapan Dernek Başkanı  Ahmet Soylu ve yönetimi , üyeleri    ile eğlenceli saatler geçirdiler.

em (1) (Medium)Turnuvalar  saat 20.00 de başlayıp gecenin geç saatlerine kadar sürdü .40 ar kişilik  katılımlar ile yapılan turnuvalarda , toplam onar takım yarıştı .Turnuvaların  finalinde ,  ilk üçer takım  kupalarını  alırken , yine her turnuvanın şahsi ilk üç yarışmacısıda  madalyalarını alkışlar ile  aldılar .Oldukça eğlenceli ve renkli karelerin yaşandığı  yarışmalarda , yarışmacı takımların  çekişmesi dikkatten kaçmadı .

Başkan Ahmet Soylu ve yönetim kurulu arkadaşlarının da  ayrı ayrı  takımlarda yarıştı . Birinci turnuvanın şampiyonu , MEHMET SARAÇBAŞ olurken , 2. Turnuvanın Şampiyonu ise  NEVZAT KARADAĞ oldu .Takımlarda ise birinci turnuvayı BATU BİR TAKIMI kazanırken , 2.  Turnuvayı  BESA ELEKTRİK  TAKIMI kazandı .  Başkan Soylu ,  “Bu tür eğlence ve stres atma gecelerinin  devamı gelecek , hatta halı saha turnuvasıda çok isteniyor. Onun için takımları kurmaya başlıyoruz .” dedi .

İşlerimizi yoğunluğu içinde  boğulduğumuz  stresi , böyle birlikte eğlenerek atmaya devam edeceğiz  dedi .

Share
893 Kez Görüntülendi.