logo

Emsiad’dan Görkemli 10. Yaş Galası Gerçekleşti

electricity turkey (1) (Medium) (2)“Emsiad 10 Yaşında “ Gala yemeğini JW Marriott Otelde muhteşem bir gecede coşkuyla kutladı .

Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş adamları Derneği , 10 . yaşını JW Marriott otelde görkemli bir organizasyon ve katılımla kutladı .

Geceye ev sahipliği yapan dernek başkanı  Ahmet Soylu ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerini kapıda karşıladı .

Sunuculuğunu , Nilay Dorsa nın yaptığı profesyonelce hazırlanmış geceye , ilgi oldukça fazlaydı .

Girişte , bayanlara ayna , beylere kalem hediyesi ile karşılama yapan ev sahibi  Emsiad , trio eşliğinde kokteyl sonrası misafirlerini çok zevkle hazırlanmış  salonda ağırladı . Eğlencenin tavan yaptığı , Sunucu ,  Nilay Dorsa nın ara ara söylediği  şarkıları ve sahne performansı  göz doldurdu . Geceye Renk Katan Grup Karnaval  ve Sazıyla  sesisyle Fatih Demirhan  konuklarını eğlendirmeyi bildi .

Gecede bir konuşma yapan Başkan Ahmet Soylu büyük ilgi ve katılımdan ötürü misafirlerine teşekkür etti .

electricity turkey (7) (Medium) (2)Başkan konuşmasında : 6 aylık yönetimleri döneminde   2. Sayısı çıkan dergileri 1000W Energy ye dikkat çekti . Derneklerinin hızla Türkiye Derneği yolunda ilerlediğini , Ankara merkezli derneğin , yönetimleri döneminde , Türkiye derneği haline geldiğini ;İstanbul , İzmir , Adana , Bursa , Samsun , Antalya ve Eskişehir den yeni üyeler edindiklerini  belirtti. Yıl sonuna kadar 5 yeni ilden daha yeni üyeler katılımıyla 2015 e 12 ilden üyelik ile gireceklerini söyledi .

2015 yılı için 15 büyük hedef koyan başkan  bunları dev led ekranlarda gece boyunca  misafirleriyle paylaştı . Vizyon ve misyonlarını belirliyor olduklarını , stratejilerinin merkezine üyelerinin faydasını koyduklarını dile getirdi.

Bir ilke koyan başkan soylu :3B hedefiyle ; Büyük , Başarılı ve Birlikte  mesajı verdi .Başkan konuşmasını  misafirlerine ve sponsorlarına teşekkür ederek tamamladı .

Geceye sponsor olan firmalara  Plaket töreninden sonra bir konuşma yapan ; Yenimahalle  Belediye Başkanı Sn. Fethi Yaşar , birlik ve beraberlik ile Gelişen ve güçbirliği ile aydınlancak Türkiye vurgusu yaptı .

Gecenin finalinde ,EMSİAD 10. Yıl pastasını , hep birlikte kesen yönetim üyeleri  birlikte mutluluk pozları verdiler. Misafirleriyle tek tek ilgilenen başkan ve yönetimi , misafirlerini uğrlarkende yanlız bırakmadılar .

Gecede  , TÜSİAV , ASİAD , ANGİAD  ,GGYD , ANGİKAD ,MÜSİAD , ENVER ,AKSİAD , TÜBİFED ,HASSİAD dernek başkanları  , EMSİAD  Başkanı Soylu ‘yu yanlız bırakmadılar .

Share
2465 Kez Görüntülendi.