logo

ENTES Elektronik III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

DSCN0660 (Small)ENTES Elektronik, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

ENTES Elektronik Kongreye katılan ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Firma, ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Firma Hakkında Bilgi

ENTES, 1983 yılından bu yana kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma & kontrol ve uzaktan izleme alanlarında ürettiği cihazlarla Türkiye’de lider firma konumundadır.

Enerji geleceğimizdir ve israf edilmemelidir! 

 DSCN0661 (Small)Enerjinin verimli, etkin, güvenli ve çevreye duyarlı şekilde kullanılmasına katkı sağlamak ENTES’in vizyonunun en önemli parçasıdır. Elektrik Enerjisinin verimli bir şekilde kullanılması, doğal kaynakların ömrünü uzattığı gibi enerji tüketiminde de tasarruf edilmesini sağlar. ENTES, ileri teknoloji içeren tasarımları, otomasyon yoğun üretimi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleriyle yıllardır müşterilerinin yanında olduğunu ve onlar için var olmaya devam edeceğini defalarca ispatlamıştır.

ENTES Ar-Ge takımı tarafından tasarlanan cihazlar ölçme, izleme, koruma ve kontrol faaliyetlerini sağlayarak, kullanıcının sisteme sürekli müdahale edebilmesini mümkün kılar. Böylece “Enerji Verimliliği” konusunun ana temalarından biri olan enerji maliyetlerinin azaltılması da sağlanmış olur. 

ENTES, İstanbul’daki üretim tesisinde TSE ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim teknolojisini sürekli geliştirmekte olup; CE belgeli ürünlerinin kalitesi TSE ve KEMA tarafından belgelendirilmiştir.

Share
3182 Kez Görüntülendi.