logo

Erse Kablo; Çalışanları ile “2014 Yılı Gala Yemeği”nde Bir Araya Geldi

erse kablo (1) (Small)Erse Kablo 2013 yılının yorgunluğunu atmak ve 2014 yılına motive bir şekilde girmek amacıyla çalışanlarına  özel bir gece düzenledi.

Erse Kablo kurumsal Gelişim Müdürlüğünün organize ettiği Gala Yemeğinde; çalışanlar ve üst düzey yöneticiler trio müzik eşliğinde eğlenerek stres attılar.

Tüm çalışanların katıldığı Gala Yemeğin de, Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe firma çalışanlarına kısa bir konuşma gerçekleştirdi.“Erse Kablo; Çalışanları, uyguladığı yönetim modeli ve sistemi ile profesyonel ve kurumsal bir şirket olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

erse kablo (2) (Small)Kurulduğu günden bugüne gelinceye kadar Erse Kablonun sektördeki konumu bir başarı hikâyesidir ve bu hikâyenin altında her birinizin imzası ve emeği vardır. Bu vesile ile aramızda olan veya olmayan tüm çalışma arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulu adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi

Gala Yemeği sonrasında ise Erse Kabloda 5. ve 10. Yılını dolduran başarılı çalışanlara Plaketler verildi.

Firma Hakkında

1996 yılında kurulan Erse Kablo kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık, müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortakları için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.

Üretimini 8000 m2′ si kapalı olmak üzere toplam 12000 m2 alana sahip modern tesisinde ulusal ve uluslararası standartlar esas alınarak yapılmaktadır. Toplam kalite anlayışını benimseyen ve müşteri odaklı şirket kültürüne sahip Erse Kablo , toplam kalite yönetiminin bir takım çalışması olduğunun bilincinde ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemiştir.

Erse Kablo coaxial kablo, sinyal-kontrol kabloları, veri iletişim kabloları, halojensiz yangına dayanıklı kablolar, haberleşme kabloları, harmonize kablolar, enstrüman kabloları, silikon kablolar, gemi tipi kablolar ve her tip özel kabloları kendi bünyesinde üreterek geniş bir ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle son kontroller sırasında kendi bünyemizde modern test cihazları kullanılarak titizlikle test edilir.

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firma tüm organizasyonlarında uygulamayı prensip edindiği ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi NQA ve VDE tarafından belgelendirilmiştir. Almış olduğu “VDE, GOST-R, YANGIN SERTİFİKASI (RUSYA), TÜRKLOYDU, RINA, BV, LR, RoHS, TSEK, ve TSE” belgeleri firmaya ve üretimine gösterilen güvenin destekleyici unsurlarıdır.

Yurtiçi piyasada lider konumunu yer aldığı birçok büyük projeyle pekiştiren Erse Kablo yurtdışı piyasalarda da gerek kalite gerek müşteri odaklı yaklaşımıyla rekabetçi bir rol oynamaktadır. İhracatta benimsediği temel nokta kendi markasıyla katma değeri yüksek ürünler ile müşteri taleplerine en kısa sürede cevap vererek global pazarlarda rekabetçi olmaktadır.

İhracat yaptığı ülkelerin başında İngiltere, Almanya, Avusturya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Litvanya, Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Mısır, İsrail, Irak, Ürdün, Katar ve Kuveyt yer almaktadır

Share
4428 Kez Görüntülendi.