logo

Erse Kablo Dragon Bot Yarışları Festival’inde Finallere Kaldı…

dragon-festivali-erse-kablo2Erse Kablo İstanbul Haliçte 7. Düzenlenen Kurumlar Arası Dragon Bot Yarışları Festival’inde Kürek Yarışı Elemelerini Başarı İle Geçerek Finallere Kaldı

Erse Kablo, 31 Mayıs-01 Haziran 2014 tarihleri arasında, Haliç sularında, 150 takımın 4 farklı kategoride yarıştığı İstanbul Kurumlararası Dragon Bot Yarışları Festivali’ndeydi. Ülkemizin ve Uluslararası saygın marka kuruluşlarının da yer aldığı etkinlikte Şirketimiz sıralama yarışlarında ve eleme yarışlarında elde ettiği başarılı sonuçlar ile Finallerde yarışma hakkı elde etti.

dragon-festivali-erse-kablo3İş dünyasının “en”lerinin yer aldığı Dragon Kurumlararası Bot Yarışları Festivali bu sefer çok farklı bir amaç için buluşuyor. Dragon Festivali’nde eğlenmek için!

 Eünya’da popülaritesi git gide artan Dragon Festivali Türkiye, Dünyanın en büyük üç festivalinden biri olarak anılıyor. 2008 yılından beri Türkiye’de de düzenlenen Dragon Festivalinde, ülkemizde kurumlar arası gerçekleştirilen en geniş katılımlı kurumsal hafta sonu organizasyonunda bizler de Erse Kablo olarak yerimizi aldık.

Erse dragon-festivali-erse-kablo4Kablo çalışanları ve takım kaptanı Mehmet Karadayı; üçüncü kez katıldığımız bu etkinlikte Takım arkadaşlarımın Motivasyonu, takım ruhunu yakalamaları, performansları, çalışanlarımızın aileleri ve misafirlerimiz ile geçirdiğimiz bu güzel ve coşkulu hafta sonu etkinliğinden  ve festivalin hareketliliğinden çok memnunuz. Bu ve benzer etkinlikler çalışanlarımızın üzerinde oluşturduğu pozitif etkiyi kurumsal bağlılığımıza ve takım ruhuna yaptığımız bir yatırım olarak görüyoruz ve bizleri destekleyen Genel Müdürümüz Sayın Selami Sivritepe ve Yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz. Dedi.

Share
2412 Kez Görüntülendi.