Erse Kablo, Hannover Messe Endüstri Fuarı’na Katıldı

17 Mayıs 2014 - 12:35

Erse Kablo, 30 Mart –  4 Nisan 2014 tarihleri arasında Frankfurt Main Almanya ve  7-11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen uluslararası sanayi ve endüstri fuarlarına katıldı.

DSCN0936 Türkiye’de alanında sektörün lider üreticisi konumunda olan Erse Kablo, 30 Mart –  4 Nisan 2014 tarihleri arasında Frankfurt Main Almanya fuar alanında düzenlenen Light & Building elektrik aydınlatma fuarına katıldı. Erse kablo, teknolojik ürünleri ile sektörün önemli oyuncuları arasında yerini aldı .Bu etkinlikten üç gün sonra Hannover de düzenlenen Endüstri fuarında da ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

Yurtiçi piyasada lider konumunu yer aldığı birçok büyük projeyle pekiştiren Erse Kablo yurtdışı piyasalarda da gerek kalite gerek müşteri odaklı yaklaşımıyla rekabetçi bir rol oynamaktadır. İhracatta benimsediği temel nokta kendi markasına katma değeri yüksek ürünler ile müşterinin taleplerine en kısa sürede cevap vererek global pazarlarda rekabetçi olmak olarak belirlemiştir.Bu yıl 7-11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen uluslararası sanayi ve endüstri fuarları arasında en prestijli organizasyon olan Hannover Messe

erse-kablo-2

Endüstri Fuar’ına katıldı. Almanya’nın Hannover kentinde her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Hannover Messe Endüstri Fuarı’nda Erse Kablo temsilcileri ürünlerini tüm dünyadan ziyaretçiler ile buluşturdu.

Yeni Yorumlar Kapalı.

© 2013 Yükseliş Yayıncılık Tüm Hakları Saklıdır .