logo

Erse Kablo’nun Organize ettiği 4. Erse Cup 2014 Heyecanı Başlıyor…

DSCN0235 (Medium)Erse Kablo Tarafından geleneksel hale getirilen 4.Erse cup  Futbol turnuvası öncesinde Turnuvaya katılan firmalara  yemek verdi. Florya Develi restaurant’ta verilen yemekte turnuvanın kura çekimi gerçekleştirildi.

Erse Kablo tarafından bu sene 4.’sü düzenlenecek Erse Cup 2014 16 takım 196 sporcunun katılımı ile 05 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 15.00 da Alibeyköy Spor kompleksinde açılış maçı ile başlayacak.

Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe yemekte yaptığı konuşmada “Spora ve sporcuya, sosyal sorumluluğa verdiği önemle bilinen ve tanınan, gençleri spora teşvik etmek, sektör temsilcileri ile bir arada olmak ve eğlenmek adına bu tür organizasyonları devam ettiren şirketimiz; değerli sektör temsilcilerini turnuva açılışı maçında ve turnuva boyunca aramızda görmeyi arzu etmekteyiz”. Dedi.

DSCN0255 (Medium)Dört grup eleme sistemi ile oynanacak olan turnuvada grupları ilk iki sırada tamamlayan takımlar bir üst tur olan çeyrek finale çıkacaklar.
Çeyrek final ve yarı final maçlarının ardından Final maçına çıkacak olan takımları; Şampiyonluk kupası, Plaketler ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecekler.

Turnuva maçların oynandığı Alibeyköy Spor kompleksinde 10.05.2014 Saat 16.00 da Elemeleri geçerek finale çıkan takımlar arasında oynanacak Final maçı ile tamamlanacaktır.

Erse Kablo Hakkında

1996 yılında kurulan Erse Kablo kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık, müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortakları için katma değer oluşturan öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.

 

Üretimi 8000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 12000 m2 alana sahip modern tesisin de ulusal ve uluslararası standartlar esas alınarak yapılmaktadır. Toplam kalite anlayışını benimseyen ve müşteri odaklı şirket kültürüne sahip firma  toplam kalite yönetiminin bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemiştir.

Erse Kablo coaxial kablo, sinyal-kontrol kabloları, veri iletişim kabloları, halojensiz yangına dayanıklı kablolar, haberleşme kabloları, harmonize kablolar, enstrüman kabloları, silikon kablolar, gemi tipi kablolar ve her tip özel kabloları kendi bünyesinde üreterek geniş bir ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle son kontroller sırasında kendi bünyemizde modern test cihazları kullanılarak titizlikle test edilir.

 

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firma  tüm organizasyonlarında uygulamayı prensip edindiği ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi NQA ve VDE tarafından belgelendirilmiştir. Almış olduğu “VDE, GOST-R, YANGIN SERTİFİKASI (RUSYA), TÜRKLOYDU, RINA, BV, LR, RoHS, TSEK, ve TSE” belgeleri firmaya ve üretimine gösterilen güvenin destekleyici unsurlarıdır.

Yurtiçi piyasada lider konumunu yer aldığı birçok büyük projeyle pekiştiren Erse Kablo yurtdışı piyasalarda da gerek kalite gerek müşteri odaklı yaklaşımıyla rekabetçi bir rol oynamaktadır. İhracatta benimsediği temel nokta kendi markasıyla katma değeri yüksek ürünler ile müşteri taleplerine en kısa sürede cevap vererek global pazarlarda rekabetçi olmaktadır. İhracat yaptığı  ülkelerin başında İngiltere, Almanya, Avusturya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Litvanya, Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Mısır, İsrail, Irak, Ürdün, Katar ve Kuveyt yer almaktadır.

Müşteri taleplerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir üretim – çözüm sistemi kurmak için AR-GE departmanı sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Erse Kablo güvenilir ve kaliteli ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birleştirerek müşterilerinin değer verdiği ve vazgeçemediği bir marka olmuştur.

 

 

Etiketler:
Share
3206 Kez Görüntülendi.