logo

ESTAP ELEKTRİK III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

DSCN0690 (Medium)ESTAP ELEKTRİK, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

Legrand Grup bünyesinde Kongreye katılan Estap Elektrik ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. LEGRAND Kongreye , ESTAP, CABLOFIL, INFORM, ZUCCHINI ve ALPES TECHNOLOGIES  markaları ile katıldı.Firma, ziyaretçilerine ürünleri ve alanlarındaki yeni teknolojiler  hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Estap Hakkında 

DSCN0692 (Medium)1989 yılında kurulan Estap, Türkiye’nin 19” Rack kabinetler ve aksesuarları, Telekom saha kabinetleri (dahili / harici ortam), Server ve Data Center Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarındandır.

10 Nisan 2008’de Legrand Grup bünyesine katılan Estap genel müdürlük ofisi İstanbul / Sancaktepe’de olup, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde tesis edilmiş modern fabrikasında 20.000 m2 kapalı alan ve 40.000 m2 açık alana sahip ve 400’e yakın çalışanı ile üretim yapmaktadır.

Üretimin her aşamasında, her iş istasyonunda ve her montaj hattında, en yüksek işleme kalitesine sahip teknolojiyi kullanan Estap’ta, hassasiyetin ve kalitenin en yüksek olarak sağlandığı CNC ve Robot teknolojisi, yalın üretim ve Kaizen gibi teknikler ile kullanılmaktadır. Boya ve yüzey işlem tesisleri tam otomatik ve en üst düzeyde işleme kalitesine sahiptir. Estap ürünleri ve servisi DIN EN ISO 9001:2008 kalite güvence sistemi kapsamındadır. Global markası; TSE, GOST, CE, UL, ISO 14001:2008 Çevre Yönetim Sistemi ve 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri belgeleriyle ve binlerce kabinet üretimiyle bulunduğu coğrafyanın en büyük üreticilerindendir.

DSCN0694 (Medium)

ESTAP A.Ş 2009 yılında ürün kalitesinin Türkiye’de TSE tarafından onaylandığı kabinet sektöründeki ilk firma oldu.

Yüksek üretim kalitesine sahiptir.

Çalışanları, taşeronları ve tedarikçileri ile birlikte 1000’e yakın insan direkt ya da dolaylı olarak Estap A.Ş standartları, vizyonu ve misyonu ile üretime katkıda bulunmaktadır.

Üretimin her aşamasında ERP/MRP uygulamaları kullanılmakta, üretimde tam bir izlenebilirlik sağlanmaktadır. Üretimin her aşamasında sürekli iyileştirme programları uygulanmaktadır. Estap A.Ş her yıl yurtiçi ve yurtdışı müşteri sayısını %40 oranında arttırmaktadır.

Estap A.Ş, Türkiye pazarının %70 pazar payına sahiptir.

Estap A.Ş, 2002’den 2008’e, 20 kat büyümüştür.

Estap, üretiminin büyük bir bölümünü 65 ülkeden fazla ülkeye ülkeye ihraç etmektedir. Estap A.Ş 2012 yılı ilk 1000 ihracatçı listesinde 825. sırada olup, Legrand Grup sinerjisi sayesinde ihracatını ve Türkiye’deki istihdamını arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Share
3289 Kez Görüntülendi.