HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

ESTAP, Yeni Ürünlerini İzmir’deki İş Ortaklarıyla Buluşturdu

Estap, 25. Yılına özel  tasarladığı ürünlerini tanıtmak için Türkiye’nin çeşitli illerinde iş ortaklarıyla  buluşmaya devam ediyor. 

estap roadshow (2) (Medium)25 yıldır rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri (dahili / harici ortam), server ve data center kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarından olan Estap, geçtiğimiz ay yeni ürünlerin lansmanı ile 25. yılını kutlamıştı. Estap, bu özel gecede tanıttığı ürünlerini anlattığı seminer ile 15 Ekim 2014 tarihinde İzmir’deki  iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Estap’ın yeni seri ürünleri, gelişmiş yapısal üstünlükleri ve  sunduğu kullanım kolaylıklarıyla dikkat çekiyor. Mühendislik çözümlerinde sınır tanımadığını kanıtlayan yeni ürünler, sektörde son yıllarda yaşanmamış ve uzun zamandır beklenen bir yeniliğe imza atıyor. Estap,  ilgili seminerde Duvar Tipi Kabinetler, Universalline, Data Center Kabinetler ve Standart Dış Ortam Kabinetleri ile iş ortaklarını bilgiyle donattı. Kabinet kavramını kökünden değiştirecek ürünler ile Estap, iş ortakları tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

estap roadshow (6) (Medium)Estap Genel Müdürü Murat Eti konuyla ilgili şu sözleri aktardı: “Teknoloji ve kalite açısından sektörde lider bir kuruluş olarak her zaman hedefimiz, iş ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. 25. yılımızda duyurmuş olduğumuz ve son yıllarda sektörde görülmemiş yeniliklerle donatılmış yeni ürünlerimiz ile iş ortaklarımıza yeni fırsatlar yaratabilmiş olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.  Bu heyecan ile,  iş ortaklarımızın bulunduğu illeri ziyaret ediyor, ürünlerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda bilgilendirmeler yapıyoruz. Bugün ise İzmir’deki iş ortaklarımız ile buluşup yeni ürünlerimizi tanıttık. Hedefimiz benzer çalışmaları arttırarak gerçekleştirmek” dedi.

Üretiminin büyük bir bölümünü 65 ülkeden fazla ülkeye ihraç eden Estap A.Ş, 2013 yılı Türkiye ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde satış gelirlerine göre 90. sırada, Türkiye merkezli üretici listesinde 104 şirket arasından 12. sırada, üretici-donanım 60 şirket arasından 7. sırada olup, Legrand Grup sinerjisi sayesinde ihracatını ve Türkiye’deki istihdamını arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Share
1192 Kez Görüntülendi.