logo

Far Elektrik Bayileri Yemekte Buluştu

FAR ELEKTRİK (2) (Medium)Far Elektrik ; Yurtdışı ve Yurtiçi genelindeki bayilerine 8 Mart 2014 tarihinde  Anapark Mihver  ’de yemek verdi

Yemeğin ev sahipliğini Far Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Zihni Gülep yaptı. Yemeğe  yurtdışı müşterileri,  bayileri ve  çalışanları katıldı.

Far Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Zihni Gülep, yemekte yaptığı konuşmada bir arada olmaktan dolayı duydukları mutluluğu ifade ederek; 2013 yılının Far Elektrik açısından başarılı bir yıl olduğunu, bu başarıya ortak olan herkesle beraber olmaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Far Elektrik Hakkında

FAR ELEKTRİK (34) (Medium)

FAR Elektrik Teknolojileri, 1999 yılında dört kardeşin girişimiyle Okmeydanı’nda bir atölyede üretime başlamıştır. Ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesinin artmasıyla birlikte Ümraniye’deki modern tesisinde imalatına devam eden FAR sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

Ürün gamı içerisinde grup prizler, elektrik aksesuarları, aydınlatma armatürleri ve sigorta kutuları yer almaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak çalışan FAR yurtiçindeki yüksek satışların yanı sıra 25’e yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

 

 

 

Share
3521 Kez Görüntülendi.