HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

Federal Elektrik’e POWER INDONESIA 2019’da Özel İlgi

Alçak gerilim otomasyon ve şalt malzemeleri üretiminde %100 yerli sermaye ile 35.000 farklı parça ve 4000 çeşit ürün üreten firma,  Endonezya’nın Jakarta ilinde düzenlenen “Electric & Power Indonesia 2019″ Fuarına katıldı. Bu yıl 11 Eylül – 14 Eylül tarihleri arasında 19. kez düzenlenen ve elektrik sektörü açısından önemli bir yeri olan fuarda Federal Elektrik ziyaretçilerini Hall D2 Booth 9216 adresinde ağırladı.

Federal Elektrik firma yetkilileri fuar hakkında yapmış oldukları açıklama ile görüşlerini şöyle dile getirdiler; “Geçtiğimiz yıl 17 bin ziyaretçiye kapılarını açan fuar, geçen seneye göre bu yıl oldukça hareketliydi. Federal Elektrik olarak standart ürettiğimiz ürünlerimizin yanında, Ar-Ge merkezimizin Endonezya pazarı için özel olarak tasarladığı ürünleri de ziyaretçilerin beğenilerine sunduk. Federal’ de Ar-Ge birimi 90’ lı yılların başlarında oluşturulmuş olup, 2018 yılında da Türkiye’ nin 910.   “Ar-Ge Merkezi” haline gelmiştir. Ülkeye özel tasarım kabiliyetinin de etkisi ile 50 den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, yurtiçinde tüm elektrik dağıtım kurumlarında, yurtdışında ise 35 den fazla elektrik idaresinde marka onayına sahiptir. Federal markası 2008 yılında Dünya’ da “Tanınmış Marka” olarak tescil edilmiştir.

Geçmiş deneyimlerimizi ve aldığımız başarılı projelerin oluşturduğu kültürümüzü Endonezya pazarı için de uygulamaya aldık. Bu ülkeye özel birçok ürün tasarlayarak kısa bir süre zarfında elektrik idarelerinde onaylı marka konumuna geldik. Yoğun katılımcısı olan fuarda özel ürünlerin stantta olması ilgiyi daha da özel hale getirdi. Sektör firmalarının yanı sıra devlet kurumları ile de birçok görüşmeler yaparak iş fırsatları ve bağlantılarını yakalamış olduk. 

Federal Elektrik olarak yaptığımız bu çalışmalarımızın yanı sıra, tarihi bağlar itibarıyla Türkiye ile Endonezya arasında olan dostane ilişkiler, mevcut ticari ilişkilerimizi geliştirmemizde etkili rol oynayacaktır.” Dedi.

Etiketler: » » » »
Share
149 Kez Görüntülendi.