logo

Fiberli, sürdürülebilirlik için sürekli eğitim diyor

fiberli aydinlatma (1) (Large)Sektöre yön veren, yenilikçi ve kaliteli uygulamaların sürdürülebilirliği için sürekli eğitimi ve gelişimi esas alan ve bu alanda yatırım yapmanın önemini her fırsatta vurgulayan Fiberli yönetimi, Aydınlatma Türk Milli Komitesi’ nin (ATMK) aydınlatma eğitim seminerlerine ev sahipliği yaparak çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için uygun platformlar sunmaya devam etti.

Türkiye’de aydınlatma konusunda sektörün bilgi ihtiyacını karşılayacak en kapsamlı aydınlatma eğitimlerini düzenleyen Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) ile Türkiye’nin öncü aydınlatma markası Fiberli işbirliği yaptı. Bu işbirliği çerçevesinde firma çalışanlarına özel olarak, 5-6 Mayıs ve 12-13 Mayıs tarihlerinde iki oturum olarak düzenlenen 4 günlük eğitimde aydınlatma teknikleri, teknolojileri ve uygulamaları konularına değinildi. Hızla değişen teknoloji ve bilgiyi takip etmenin geleceğe yapılan en büyük yatırım olduğunun bilincinde olan Fiberli ekibi, eğitimlere tam katılım göstererek bilgilerini yeniledi ve sertifikalarını aldı. Bu yoğun programda eğitim veren ATMK Başkanı Prof. Dr. Sermin ONAYGİL, Başkan yardımcısı Prof. Dr. Rengin ÜNVER ve ATMK Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz ARİFOĞLU ile arta kalan zamanda Firberli markasının ürünleri, yeni fabrika binası ve aydınlatma sektöründeki gelişmeler üzerine sohbet etme imkanı da elde edildi.

fiberli aydinlatma (2) (Large)“Sürdürülebilir yenilik ve kalite için eğitim”
Fiberli, sektörde AR&GE ve ÜR&GE çalışmaları ile ulusal ve uluslararası projelere esnek led aydınlatma çözümleri üretebilen bir marka olmasını sürekli gelişime ve yeniliğe olanak sağlayan yönetim anlayışına borçlu. Firma, üretimde kalitenin ve inovasyonun sürdürülebilir olmasının tecrübe ve uzmanlaşmaya bağlı olduğu kadar, sürekli yenilenen bilgiyi de yakından takip etmeye bağlı olduğunu belirtti. Bu nedenle, aydınlatma sektöründe nitelikli eğitimleri çalışanların kendiliğinden bilinçli olarak takip etmesi ve firmanın bu doğrultudaki taleplere destek vermesi markanın geleceği için mutluluk verici. Firma, mesleki ve bireysel gelişime verdikleri desteğin katkılarını insan kaynakları, üretim ve tasarım süreçlerinin tümünde gözlemlediklerini söylüyor. Rekabet ve yenilikçi marka iddiası için her kademeden çalışanın aynı dili konuşabilmesinin doğrudan eğitimle ilintili olduğunu belirten Fiberli yönetimi geleceğe yatırımın, sürekli eğitime yatırım olduğunu savunuyor.

Share
1327 Kez Görüntülendi.