logo

Fujitsu, SAP HANA® İçin Sanal Test ve Geliştirme Cihazı Üretti

Fujitsu’nun SAP HANA® için ürettiği Sanal Test ve Geliştirme Cihazı, özellikle zorlu Ar-Ge koşulları altında, kurumlar bellek içi işlemlerden işlerini dönüştürmeye kadar uzanan geniş bir yelpazede değer sağlıyor. Cihaz dünya çapında yaklaşık 100 projede uygulanıyor.

Fujitsu

Fujitsu SAP HANA® için ürettiği sanal test ve geliştirme cihazı SAP HANA uygulamalarının test ve geliştirmelerinde çok hızlı sonuç veriyor. Yeni cihaz en iyi performansa sahip kurulumların hızlı bir şekilde altyapıya eklenerek kullanıma hazır hale gelmesini mümkün kılarak firmalar için yüksek değer üretiyor. Bu cihaz ile Fujitsu işletmelerin “SAP HANA ile en yüksek değeri nasıl sağlarım?” sorusuna cevap vermelerine yardımcı oluyor. Çoklu sanal konfigürasyonların eş zamanlı test edilmesi için tamamlanmış olan yapı sayesinde, ön-yapılandırılmış SAP HANA için Sanal Fujitsu Güç Cihazı test senaryolarını hızlandırdığı gibi, çoklu konfigürasyonları aynı anda çalıştırarak pazarlama süresini de azaltıyor.

 İşlemler hızlanacak, Ar-Ge kolaylaşacak

 SAP HANA kullanan bellek içi ortamların tamamen sanallaştırılması, şirketlerin her yeni ve deneysel projeyi test etmek için gerekli olan ek donanımsal kaynakların fiyatını devamlı doğrulama ihtiyacı duymadan, teknolojiden büyük fayda sağlayarak, aynı anda birçok projeyi etkili ve verimli bir şekilde çalıştırabilmesi anlamına geliyor. SAP’ın VMware ile olan genişletilmiş stratejik işbirliğinin ardından, Fujitsu, endüstri standartlı raf tipi sunucu Fujitsu PRIMERGY RX600 S6 bazlı VMware vSphere® kullanan, bütüncül bir test ve geliştirme ortamı sunan bir cihazı piyasaya çıkartacak. Dünya çapında yaklaşık 100 projeyle uygulanmaya konulan sanal cihaz Fujitsu’nun, SAP kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde tutarak tasarladığı en yeni ürün.

 Yeni ürünü değerlendiren Fujitsu Technology Solutions (FTS) Teknoloji Direktörü (CTO) Dr. Joseph Reger, “Özellikle zorlu Ar-Ge koşulları altında, kurumlar bellek içi işlemlerden işlerini dönüştürmeye kadar uzanan geniş bir yelpazede değer yaratan çözüm odaklı analizlerin gücünden etkileniyorlar. Fujitsu’nun yeni SAP HANA için Sanal Güç Cihazı SAP HANA uygulamalarının test ve değerlendirme süreçlerini kolaylaştıracaktır. Cihaz,  bu yenilikçi platformun kullanıma hazır hale gelme sürecinin kolaylaştırılacağı ve hızlanacağı yönünde verdiğimiz sözü tutmaktaki kararlılığımızı gösteriyor” diye konuştu.

Share
1182 Kez Görüntülendi.