logo

GEFCO Türkiye’ye EMTA Kablo’dan gurur verici ödül!

Emta Kablo (1) (Medium)İstanbul, 16 Haziran 2014 – Ortadoğu’ya hizmet veren şirketlerin bu zor bölgede güvendiği firmalardan olan GEFCO Türkiye, EMTA Kablo’dan gurur verici bir ödül aldı.

Kurulduğu 2002 senesinden beri Türkiye’nin sayılı lojistik firmalarından olan GEFCO Türkiye’ye, enerji iletim ve dağıtım sektöründe 5 kıtada yüzün üzerinde müşteriye hizmet veren EMTA Kablo Satış ve Pazarlama Koordinatörü Taner Karabağlı tarafından özel bir başarı ödülü verildi. EMTA Kablo’nun Adana’daki fabrikalarından Irak Elektrik Bakanlığı’na toplam 505 araç ile malzemelerinin taşınmasını kapsayan proje Şubat ayında başlayıp Nisan ayında bitirildi. GEFCO Türkiye ekipleri, bu kadar kısa bir süre içinde gerçekleştirilen projede zamanında yükleme, araç tedariği, transit sürelere uyulması, Irak’taki gümrük işlemlerinin sorunsuz organize edilmesi gibi birçok konuda başarılı bir performans gösterdiler.

Emta Kablo (3) (Medium)Konuyla ilgili GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Zafer Özkök; “Bu projeyi yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede sorunsuz gerçekleştirdik. Bunda artık Ortadoğu bölgesinin uzman lojistik firmalarından biri olmamızın büyük etkisi var. GEFCO Türkiye’ye bağlı çalışan Irak ofisimiz ve Mersin ofisimiz proje boyunca devamlı irtibattaydı ve yoğun bir çalışma ile projeyi başarı ile tamamladık” dedi.

Share
2811 Kez Görüntülendi.