logo

26 Aralık 2014

Günsan’dan Kıbrıs Çıkartması

AS (1) (Medium)

Başarının birlik ve beraberlik çerçevesinde ilerlediği bilinciyle düzenli olarak organizasyonlar düzenleyen Günsan, bir kez daha iş ortakları ve aileleriyle beraber unutulmayacak zamanlar geçirdi.

Kıbrıs’ta gerçekleşen etkinlikte davetliler hem motive oldu hem de yarı dönem stresi attı.İlk gün otele yerleşip yorgunluk atan bayileri ertesi gün Günsan Genel Müdürü Sn. Dilek Tuncalı, Fabrika Müdürü Amir Rüstemoğlu, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Tuba Gençay ve Yurtiçi Satış Müdürü  Ayhan İlter’in sunumlarından oluşan bir toplantı bekliyordu. Bayiler toplantıdayken eşleri de Mor Kaftan’ın sahibi Sn. Berna Karadoğan Çalık’ın “Türk Motifleri” üzerine sunumunu izlediler. 2 oturumda gerçekleşen toplantı sonrasında ise topluca hareketle geniş bir Lefkoşa şehir turu gerçekleştirildi. Aralarında Makarios’un Sarayı, Barbarlık Müzesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı gibi tarihi mekanların yer aldığı rehberli bir tur ile çalışanlar ve aileleri gün boyu tarihi, unutulmayacak bir tecrübe yaşadı.

AS (4) (Medium)Keyifli ve hızlı geçen 2 günün ardından 3. gün de güzel bir kahvaltı sonrası Girne şehir turu gerçekleştirildi. Aralarında Açık Hava Müzesi, Çıkartma Plajı gibi önemli mekânların bulunduğu bir gezi ile Girne baştan sona gezildi. Öğleden sonra bayiler tavla, bilardo ve bowling gibi farklı spor turnuvaları ile vakit geçirirlerken, eşleri ise Kıbrıs’ın en özel el sanatlarından Lefkara eğitimi aldılar.

Gezi sonrası katılımcılar kendi aralarında turnuva düzenlerken,  gece Hüner Coşkuner eşliğinde yapılan Gala Yemeği ile sonlandı. Etkinliğin son günü bayiler ve aileleri tatlı bir yorgunluk ve bol anı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarken, Günsan ailesi bir etkinliğin daha gerçekleşmesi huzuru ile organizasyondan mutlu bir şekilde ayrıldı.

 

 

 

Share
1550 Kez Görüntülendi.