logo

Hastel Kablo, Katıldığı Wın Fuarında Ürünleriyle Damgasını Vurdu…

hastel kabloKablo alanında ürünleri ile sektörün zirvesinde bulunan HASTEL, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen WIN (World of Industry) Fuarı’nda yerini aldı. HASTEL, standında sergilediği ürünlerini standına gelen ziyaretçilerine sundu.

HASTEL Kablo Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn.Aytekin ÖZCAN Win fuarına katılımlarıyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Hastel Kablo olarak geniş ürün yelpazemiz, kalitemiz ve teknolojimiz ile katılımcıların yoğun ilgisini çekmekle beraber, yeni çözüm ortaklıkları ile keyifli bir fuar geçirdik. Her geçen gün artan ürün ve hizmet kalitemizi, yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile şekillendireceğimiz, başarılı ve iyi bir etkinlik olmuştur.

“Kaliteli ve zamanında üretim” ilkesiyle başladığı üretimine, “Bugünkü Kalitemiz Yarınki Güvencemizdir” sloganı ile teknoloji çağına uygun ürün ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Biz, her zaman en iyi teknolojileri oluşturmak için en yeni fikirlerin ihtiyaç duyduğu kablolar üretiyoruz. Teknolojinin yaşamımızı değiştiren itici bir güç olduğunun farkındayız. Günlük hayatı kolaylaştırmak, iş hayatında verimliliği arttırmak, daha iyiye ulaşmak için teknolojiyi ve yenilikçiliği kablolarla birleştirdik.

 Bizim için öncelik müşteri memnuniyetinin sağlanması, bu nedenle kaliteden ödün vermeden zamanında üretim ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. İlişkilerde güvenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle firmamız sahip olduğu “Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesi” ile karşılıklı olan güveni taçlandırmış ve bu konuya firma kültürü içerisinde ne kadar önem verdiğini göstermiştir. Ulusal ve bölgesel bir marka olan HASTEL olarak etkinliğimiz daha da artacaktır. Şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Share
2251 Kez Görüntülendi.