logo

Her Ortamda Enerji Desteği: ‘Aksa Dizel Jeneratör’

Aksa Dizel Jeneratör İle Enerjiniz Kesilmesin

aksa (1) (Medium)Türkiye’nin lider jeneratör markası Aksa, bünyesinde yer alan farklı tip jeneratörleri ile her ortamda enerji ihtiyacınızı karşılıyor. Evlerden stadyumlara, fabrikalardan AVM’lere kadar pek çok yerde kullanılan Aksa dizel jeneratörler ile enerjiniz kesintiye uğramıyor. 

Ürünleriyle enerji desteği vererek yarı yolda kalmamanızı sağlayan jeneratör markası Aksa, dizel jeneratörleri ile hemen hemen her ortamda yardımınıza koşuyor.

Her türlü ihtiyaca göre dizayn edilmiş dizel jeneratörler, şebeke enerjisine yedek güç kaynağı, ağır hizmet iş sahalarında sürekli güç kaynağı olarak kullanılıyor. Dizel jeneratörler, ev ve ofislerde, binalarda, hastanelerde, hava meydanlarında, arıtma tesislerinde, atölye ve fabrikaların yanı sıra AVM’lerde, tatil köylerinde ve askeri tesislere kadar çok geniş bir alanda kullanılabiliyor.

Her Ortamda Enerji Desteği: ‘Aksa Dizel Jeneratör’

aksa (2) (Medium)Kolaylıkla temin edilebilen dizel jeneratörler, dizel yakıtının parlayıcı özelliğinin olmamasıyla sabit tesislerde ve seyyar iş sahalarında da sıklıkla tercih ediliyor.

Şantiye, deniz araçları, su yakıt ve gaz pompalama istasyonları gibi enerji olmayan yerlerde de enerji sağlayan Aksa dizel jeneratör, montaj yapılacak alanın ihtiyacına göre açık tip, sessiz kabinli tip, sessiz konteynerlı tip olarak gruplandırılabiliyor.

Aksa Jeneratör ile kiralama olanağı da bulunan dizel jeneratörler,  Portatif sürekli güç kaynağı olarak festivallerde, konser düzenlenen alanlarda, stadyumlarda, film setlerinde ve naklen yayın sistemlerinde rahatlıkla kullanılıyor.

Share
1001 Kez Görüntülendi.