logo

Hes Kablo Bayileriyle Dubai’ye Çıkarma Yaptı

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 27 Şubat –03 Mart 2015 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi. Dört gün süren bayi toplantısında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırılırken katılımcılar Dubai’de kültürel etkinlikler ve safari yapma imkânı da buldu 

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 27 Şubat – 03 Mart 2015 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin farklı illerinden yaklaşık 50 bayinin katılımıyla gerçekleştirilen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısına Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak’ın yanı sıra üst düzey yöneticiler ve müşteri temsilcileri de katıldı.

Mustafa Boydak: “Bayilerimizle birlikte müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz”

duba (1) (Medium)Dubai’de gerçekleşen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısında konuşan Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Boydak Holding olarak tamamen ekonomik faaliyetlere odaklandık. Ülkemizdeki istikrar hem firma bazında hem de ülke olarak konulan hedeflere ulaşmada en temel unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Bayilerimizle birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Hes Kablo olarak üretim kaynaklı hata oranımıza bakıldığı zaman bu oranın on binde bir mertebelerine indirildiğini görüyoruz bu da bizi çok mutlu ediyor. Ürünlerimizle ilgili son kullanıcı tarafından her hangi bir olumsuzluk bildirilmesi durumunda önceliği hatanın kimden veya nasıl oluştuğuna değil, sorunun giderilmesine odaklanarak çözüyoruz. Bu da bizim sektörde hep bir adım önde yer almamızı sağlıyor” dedi.

Genel Müdür Bekir Irak: “127 ülkeye ihracat yapıyoruz”

duba (2) (Medium)Dünyadaki ekonomik krizler ve çevre ülkelerdeki siyasi karışıklıklar sonucunda 2014 yılında pazarlarda ciddi daralmalar olduğunu belirten Hes Kablo Genle Müdürü Bekir Irak, “EsHe2014 yılında yüzde 10 olan büyüme hedefimizle yola çıkmıştık. Bu büyümeyi tam olarak yakalayamasak da yüzde 5’e yakın bir büyümeyle 2014’ü geride bıraktık. Bu başarıda değerli bayilerimizin büyük etkisinin olduğunu belirtmek ve onlara teşekkürlerimizi de sunmak isterim” diye konuştu. Bekir Irak şöyle devam etti: “Hes Kablo olarak 2015 yılında geçen dönemlerdeki gibi sizlere daha iyi ürün ve hizmet sunabilmek için yoğun bir çalışma içinde olacağız. Yatırımlarımız planlandığı gibi devam ediyor. 2015 yılında zayıf akım gruplarından koaksiyel ve kontrol kablolarını üretim portföyümüze katmak için çalışmalarımız devam ediyoruz. Her zamanki gibi önceliğimiz ve gayretimiz bu yıl da kapasite artışı, maliyet kontrolü, risk yönetimi ve verimlilik alanlarında olacak.”

duba (3) (Medium)Toplantıda konuşan Hes Kablo Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Birol Altıparmak ise Hes Kablo’nun 2014 yılında yine sektöründe açık ara lider olduğunu, İSO ilk 500 sıralamasında 2013 verileri itibarıyla 65’inci sırada yer aldığını, daha üst sıralara tırmanmak ve daha büyük başarılar elde etmek amacında olduklarını belirtti. Ayrıca ülkemizdeki yatırımların en küçüğünden en büyüğüne kadar Hes Kablo markasının yer almasında bayilerin katkılarının büyük olduğunun altını çizdi.

Dört gün süren yıllık istişare toplantısında bayiler, hem karşılıklı görüş alışverişinde bulundu hem de Orta Doğu’nun en önemli cazibe merkezlerinden olan Dubai’nin şehircilik, ticaret ve turizm alanlarında yakın geçmişte kaydettiği olağanüstü gelişmeyi ve örnek projeleri yerinde görme fırsatı elde etti.

Share
1110 Kez Görüntülendi.