logo

Hes Kablo İş Ortakları ve Bayileri ile Antalya’da Buluştu

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısını bu yıl Antalya’da gerçekleştirdi. 6 gün süren bayi toplantısında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırıldı.

 Hes_Kablo_Antalya_Gorsel_400x600Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan ve İSO 500 Raporuna göre 65’inci sırada yer alan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısını bu yıl Antalya Royal Alhambra Otel’de gerçekleştirdi. Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, üst düzey yöneticiler, Hes Kablo bayileri ve müşteri temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Hes Kablo Bayi Toplantısı 2013’de Hes Kablo’nun bugünü ve geleceği masaya yatırıldı.

Altı gün süren Hes Kablo Bayi Toplantısı 2013, Hes Kablo’nun sektördeki yerinin altını çizerken gelecek hedeflerini de bayiler ve iş ortaklarıyla paylaşıldı. Altı günlük paylaşım toplantısında ayrıca ikili görüşmelere de imza atıldı. Kablo sektörün son durumu hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı toplantılar boyunca sektör lideri Hes Kablo’yu nasıl daha ileriye taşırız sorusunun altı çizildi ve fikirler paylaşıldı.

Share
1656 Kez Görüntülendi.