logo

Huawei, ARTronic ile Türkiye’de

Davetiye_2-2_600x600Tüm dünyada 2 milyardan fazla kişiyi iletişimin gücüyle buluşturan Huawei, Türkiye’de sunduğu ürünleri çeşitlendiriyor. Bulut bilişimin gelişimiyle, artan internet trafiği, bulut teknolojisi üzerinden sağlanan daha fazla veri miktarı, daha gelişmiş kesintisiz güç kaynağı korumasını gerektiriyor. Huawei UPS ürünleri, bulut teknolojisindeki bu hızlı gelişmeye ayak uyduran özelliklere sahip bulunuyor. Sunucu, depolama alanları, ağ anahtarları ve yönlendiricierinin bulunduğu veri merkezi ve ağ alt yapılarına can veren UPS ürünleri, Huawei’nin 11 ülkeyi yönettiği Türkiye ofisindeki Kurumsal Çözümler İş Grubunun çalışmaları sonucu, ARTronic ile birlikte Türkiye pazarına sunuluyor.

Türkiye’den 60’tan fazla iş ortağı ile 4.000 kişilik bir ekosistem yaratan Huawei, hem dağıtım hem de üretim alanında çalışan ARTronic ile işbirliğine değer katıyor.

24 Ekim günü gerçekleştirilen imza töreni ile, iki firma arasındaki işbirliği resmiyet kazandı. İmza töreninde konuşan, Huawei Kurumsal Hizmetler Ülke Müdürü Simon Zou, “Türkiye’de kurumsal hizmetler alanında, finans, enerji, bankacılık ve kamu sektörleri dahil çok önemli projeler gerçekleştiriyoruz. İşletmelerin küresel düzeyde iletişim olanaklarından en verimli ve en güvenilir şekilde yararlanmaları için çabalıyoruz. Bu sektörlere ve işletmelere, Huawei’nin en son teknoloji ürünlerinden UPS cihazlarımızı ARTronic gibi kıymetli bir iş ortağımız aracılığıyla tanıştırmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Distribütör ve bayiliğin yanı sıra, halen 4 kıtada 45 ülkeye ihracat gerçekleştiren ARTronic Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İşcen ise konuşmasında “ARTronic olarak sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve hizmet kalitemiz güvencesinde, Türkiye’ye Huawei UPS ürünlerini sunmaktan mutluluk diyoruz. Önümüzdeki üç yıl içerisinde güç çözümleri konusunda hem Türkiye’de hem de yakın coğrafyamızda en etkin şirketlerden biri haline gelmek ve her zaman insan yararına, doğayı kirletmeden ürün ve hizmet üretmek en önemli misyonumuz olacaktır ” dedi.

Share
1536 Kez Görüntülendi.