logo

ICCI 2014 Enerji Ödülleri 3 Kasım’da Sahiplerini Buluyor

ICCI Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı kapsamında düzenlenen ve bu sene dördüncüsü gerçekleştirilecek olan ICCI Enerji Ödülleri Töreni, 3 Kasım 2014 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’ de gerçekleşecek.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisinde; Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş yer alırken, Termik Enerji Santralleri kategorisinde; Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı santralleri yer alıyor. Verimlilik kategorisinde ise Verimlilik Projeleri yarışacak.

Başvuruda bulunan santraller ve projeler, önceden belirlenen ve şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılan ölçülebilir kriterlere göre puanlama sistemi ile sektörümüzün saygın isimlerinin katılımı ile oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecek olup; her kategoride en yüksek puanı alan santral ve proje belirlenecek.

yazi (2)_320x213ICCI 2014 Enerji Ödüllerine başvuruda bulunan 50’ye yakın santralin başvuruları jüri tarafından değerlendirilecek ve ödül almaya hak kazanan santraller 3 Kasım 2014 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’de, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız, TBMM Sanayi, Ticaret Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sayın Halil Mazıcıoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Sayın Erol Kaya ve EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz’ın katılımı ile gerçekleşecek törenle kamuoyu ile paylaşılacak ve ödülleri verilecektir.

Share
1089 Kez Görüntülendi.