logo

KJ POWER JENERATÖR 70 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR…

kc power (1) (Large)KJ Power Generator ile 70’i aşkın ülkeye yaptığımız ihracatımızı ve marka bilinirliğimizi Güney Amerika ülkeleri de dahil olmak üzere 85 ülkeye çıkarmak, sektörün lokomotif firmalarından biri olan firmamızın yurt içinde de marka bilinilirliğini arttırıp, pazar payını %20 seviyelerine çıkarmak 2017 yılı hedeflerimizin başında gelmektedir. Şeklinde açıklamalarda bulunan KJ Power Yönetim Kurulu Başkanı Musa Kürkçü ile firma ve ürünleri hakkında görüşlerine yer verdik.

Bünyenizde bulunan KJ Power Jeneratör ve KJ Power Generator Markalarını Yakından Tanıyabilir miyiz?
1996 yılında jeneratör piyasana giren Kürkçüoğlu Jeneratör, 2005 yılından bu yana ürettiği jeneratörleri‘’KJ Power Jeneratör’’ markasıyla Türkiye’de, “KJ Power Generator” markasıyla da dünya pazarlarına arz etmektedir.

KJ Power Jeneratör ürettiği ürünlerin %70’inden fazlasını Bangladeş’ten Rusya’ya, Etiyopya’dan Kazakistan’a kadar 70’i aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Jeneratörlerimizi ağırlıklı olarak ihracatını yaptığımız ülkelerin kamu kurum ve kuruluşlarına, global firmalarına, sanayi, petrol, telekom, sağlık, turizm gibi sektörlerine kesintisiz enerji sağlamak üzere ihraç etmekteyiz.

Türkiye’de ise daha çok özel projelerin, kamu kurum ve kuruluşlarının, MSB HvKK’lığı, DzKK’lığı gibi nitelikli ve standardı yüksek alıcıların tedarikçisidir. Ayrıca enerjiye ihtiyacı olan her sektörde tercih edilen bir markadır.

2015 yılı itibariyle amacımız, Dünyadaki jeneratör piyasasında marka haline gelmiş olan firmamızı, Türkiye’de de hak ettiği marka bilinilirliğine ulaşmasını sağlayıp, pazar payını arttırmak temel gayretimiz olacaktır.

kc power (2) (Large)Kalite, çevre ve iş güvenliği politikalarınız hakkında bilgi verir misiniz?
KJ Power Jeneratör Kurtköy – İstanbul’da bulunan modern üretim tesisinde 7kVa ile 2500 kVa güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri ve her tipte kontrol ve güç üniteleri ile senkronizasyon sistemleri üretmektedir.
Modern, iş ve işçi güvenliği kriterleri dikkate anılarak dizayn edilmiş tesisimizde, eğitimli uzman kadromuzun yönetiminde oluşturduğumuz jeneratörlerin satış, satış sonrası hizmet, yedek parça, montaj ve ilk kurulum gibi tüm hizmetlerinin tamamını yüksek kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gerçekleştirmeyi kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Üretim sürecinde ve sonunda oluşan çevresel atıkların doğaya vereceği zararları da minimize etmek, çevre ve hava kirliliği yaratacak uygulamaların olumsuz etkilerini kaynağında önlemek, enerjiyi doğru ve verimli kullanmak kalite ve hizmet anlayışımızın vazgeçilmez yapı taşlarını oluşturmaktadır.

kc power (3) (Large)Yurt içi ve ihracat çalışmalarınızda, 2017 yılı hedef ve beklentileriniz nelerdir?
Hedef ve hizmet politikalarımızı düzenli olarak gözden geçirerek, sürekli iyileştirme, yenilik, modernizasyon çalışmaları ile kalite standardımızı her geçen gün yükseltmeyi hedefliyoruz.
KJ Power Generator ile 70’i aşkın ülkeye yaptığımız ihracatımızı ve marka bilinirliğimizi Güney Amerika ülkeleri de dahil olmak üzere 85 ülkeye çıkarmak, sektörün lokomotif firmalarından biri olan firmamızın yurt içinde de marka bilinilirliğini arttırıp, pazar payını %20 seviyelerine çıkarmak 2017 yılı hedeflerimizin başında gelmektedir.

Etiketler:
Share
1656 Kez Görüntülendi.