logo

Klas Kablo III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

DSCN0617 (Small)Klas Kablo, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

Klas Kablo Kongreye katılan ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Firma, ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Firma Hakkında Bilgi;

1984 yılından bu yana kablo sektörünün içinde bulunan ve bulunduğu süreç içersinde sürekli olarak kalitenin simgesi haline gelen Klas Kablo®, 2009 yılında büyük değişimlere adım attı.

DSCN0619 (Small)29 yılı aşkın süredir sektörde yeniliklere imza atan, dünya standartlarına uygunluğu hedef edinen, müşterilerine kaliteyi batı normları içinde vermeyi misyonu olarak kabul eden ve Türk Kablo sektörünün markası haline gelen Klas Kablo® yeni yapılanması ve yeni vizyonu ile yine liderliğinin gereklerini yerine getirecektir.

Share
2539 Kez Görüntülendi.