logo

KOBİ’ler, Türk Telekom’la Dünyaya Açılıyor

Yeni kampanyasıyla alibaba.com’a ücretsiz üyelik sağlayan Türk Telekom, küçük esnaf ve KOBİ’lere yepyeni bir fırsat sunuyor. İşletmelerini Türk Telekom’un kurumsal iş platformuna taşıyanlar, ürünlerini 240 ülkeden 40 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan alibaba üzerinden tüm dünyaya tanıtma ve satma şansına sahip oluyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, en önemli teknoloji ortağı olduğu KOBİ’lerin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için yepyeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Türk Telekom alibaba kampanyası, KOBİ’lerin dünyaya açılmasına destek oluyor.

Alibaba kampanyası; İş Avantaj ve Esnafa Özel tarifelerindeki Türk Telekom müşterilerine, 12 ay taahhütle, dünya genelinde işletmelerin ticaret yapmasını ve tedarikçi bulmalarını sağlayan alibaba.com e-ticaret platformuna ücretsiz onaylı üye (Verified Member) olma imkânı sunuyor.

Yurtdışı ile ticaret yapmayı, büyüyerek yeni gelir kazanmayı ve tasarruf etmeyi hedefleyen esnaf ve KOBi’ler, alibaba.com kampanyasıyla firmalarını kurumsal iş platformuna taşıyarak dünya çapında milyonlarca alıcı ve satıcıyla ile bir araya gelecek.

240 ülkeden 40 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan alibaba.com’da sanal mağazasını kuran KOBİ’ler, ürünlerini tanıtma ve satma fırsatı yakalarken; güncel ve sektörel haberleri, uzmanlar

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.turktelekom.com.tr ulaşılabilir.

Share
1034 Kez Görüntülendi.