logo

Lamp 83 Yeni Ürün Gamı İle 37. Yapı Fuarı’nda

l+b_rundgang_ps_010_(1) (Medium)LAMP 83,  06-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek olan 37. Yapı Fuarı – Turkeybuild’de yer alacak. LAMP 83 ürün gamının önemli bir kısmını, teknolojik gelişmeler ve yeni tasarımlara bağlı olarak yeniledi. 40’a yakın yeni ürün, Frankfurt Light&Building fuarından sonra yurt içinde ilk kez 37. Yapı Fuarı’nda sergilenecek. LAMP 83, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da 12B holünde, 551 nolu standda yer alacak.

Sıradışı tasarımı ve güçlü ışığı ile Lamp 83’ün PrideLED ailesinin yanı sıra StarLED, SilverLED, MiniLED serisi ve JoyLED  ürünlerinin de yer alacağı fuarda LAMP 83, müşteri beklentilerinden yola çıkarak oluşturduğu yeni ürün tasarımlarını ve yenilikçi aydınlatma çözümlerini sergileyecek. Ofis, rezidans, otel ve mağaza aydınlatması gibi pek çok farklı alan ve sektöre hitap edecek şekilde, farklı ürün gruplarının uygulama alanlarının sergileneceği LAMP 83 standında, ayrıca aydınlatma profesyonellerinin ilgisini çekecek otomasyon çözümleri de yer alacak.

lamp83_edit (Medium)LAMP 83’ün aydınlatma uzmanları, fuar ziyaretçilerine ayrıntılı teknik bilgiler vermek ve uygulamalı olarak ürünleri tanıtmak için 12B holü 551 numaralı standda hazır bulunacak. Yapı Fuarı’nın tüm ziyaretçilerini, ‘Doğru Aydınlatma’ kavramı ve yeni ürünlerimizle tanışmak üzere standımıza bekliyoruz.

Share
2990 Kez Görüntülendi.