logo

Legrand, Sistem Odasından Çalışma Alanına Kadar Performans

Legrand LCS2 Data Kablolama Sistemleriyle Sistem Odasından Çalışma Alanına Kadar Performans

 Bina, elektrik ve dijital altyapıları için uygun ürün ve sistemler geliştiren Legrand, LCS² data kablolama sistemleriyle çalışma alanlarınız için en ideal performansı sunuyor.

   Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri sunan Legrand, LCS² data kablolama sistemleriyle, çalışma alanlarınız için en uygun performansı sağlıyor. 25 yıl performans garantisi sunan LCS² kablolama sistemleri kabin performanslarını artırıcı şekilde dizayn ediliyor.

 Legrand_LCS2_Gorseli-(2)LCS² kablolama sistemlerinin performansını artırmasında temel unsur olan LCS² RJ 45 konnektörü sonlandırma yöntemiyle en hızlı şekilde maksimum performans almanızı sağlıyor. Ayrıca LCS², patch panellerin özel dizaynı, modüler yapısı ve hiçbir özel sonlandırma veya el aletine gerek duyulmadan 19“ dikmelere direkt olarak klipslenebilmesi sayesinde hem kolay hem de hızlı montaj yapma imkanı sunuyor.

 LCS² fiber optik patch panellerin kolay açılıp kapanabilen ve 30º eğimli tasarlanmış kolay erişim imkanı sayesinde rakorlar ve kablolar kolayca sabitleniyor. Ayrıca boş temin edebileceğiniz 19’’ Fiber optik patch panel, 4 adet fiber optik bloğa kadar donatma imkanı sunuyor.

Share
2073 Kez Görüntülendi.